Wpis z mikrobloga

Szkolę mojej córy opanowały wszy:( zerówka ucierpiała najbardziej. W tym moja biedna mloda i... Ja!! Bo zanim doszło do mnie czemu dziecko się drapie- sama zaczęłam :'( siedzę od 2 dni i wybieram to #!$%@? z jej głowy!! Nie wiem kto z mojej wybierze!!!! Wczesniej szampon oczywiscie, jakies chemiczne cuda, które jajeczek Itak nie zabiją. Nobla dla tego kto wymyśli środek, który od strzała ten syf wyinsekci!! Piąte pranie w pralce na 90.. Trochę kocy szkoda.. Nie wiem po co się tym tutaj chwalę, ale jestem całym sercem z tymi, którzy mieli lub będą miec podobny problem :'(
#gorzkiezale
  • 15
@berserka: Dam znac za 2 tyg. Czy powrócą. Bo jezeli niedokładnie jajeczka powybieram to mogą wrócić podobno! Masakra. Pocieszylam się tym ze polowa klasy zarazona. Na szampony wudalam majątek wiec mam nadzieje ze będzie ok..
@monalisssa: jak moja siostra była gówniakiem (a ja jeszcze wiekszym) to mama kupila jakies szampony wlasnie. Myła kilka razy dziennie i wyczesywala jej mama chyba z 2h dziennie. Po tygodniu minelo. Wyczesuj te gowno drobnym grzebbieniem xd 3maj sie cumpelo!