Wpis z mikrobloga

#komiks #marvel #film #reddit

Jest recenzja Avengers 2 ziomka który był na pokazie przedpremierowym.
http://www.reddit.com/r/movies/comments/32t978/just_saw_age_of_ultron/

Wygląda na to, że film jest rzeczywiście taki jak się obawiałem :( Dzięki Bogu Błyskawic za Netfliksa i ichniejszych ziomeczków.

And it's surprisingly bad. Whedon said that his time on this movie was a nightmare, and that by the time he finished he was exhausted to death, and I think it translated to screen. It's just tiring, tedious, well, not mess, because in typical Marvel production fashion - nothing goes really awry and all gears are in place, it's just tiring, tedious SOMETHING.


Summon @Rience93 @qubeq @zurawinowa @80sLove @Nddsk @Skaje
  • 19
@MajkiFajki: Ja za to widziałem pochlebne opinie, nawet od fanów DC. Ale jak to zwykle bywa, trzeba samemu zobaczyć by wydać werdykt. Osobiście nastawiam się na wielkie super widowisko marvelowskie, a nie rewolucję i arcydzieło godne Oskarów.
@MajkiFajki: Dzisiejsze kino tak nie działa niestety. Podejrzewam, że fakt iż nie mamy już po 7 lat też wpływa na odbiór. Co jakiś czas pojawia się jednak perełka pokroju GotG (jedyną wadą według mnie było słabe pokazanie Ronana, daliby mu więcej czasu na pokazanie, o co w zasadzie mu chodzi i myślę, że film dostałby lepsze oceny).
A co do Foxa, to mam żal, że wrzuca ostatnio dużo postaci do filmów
@Rience93: DoFP imo pękało w szwach w 2 godzinach inaczej byś się nie zmieścił z adaptacją takiego komiksu jak "Days of future past" (czytałeś btw? :D ).

Da się robić dobre filmy rozrywkowe, to nie jest tak że jest "le wrong generation" i "wszystko kiedyś było lepiej".
@MajkiFajki: czytałem i kocham równie mocno jak civil war, czy infinity gauntlet() Marvel ostatnimi filmami tylko podnosi swój poziom, więc zdziwiłbym się jakby A2 nie było co najmniej dobre. Dodatkowo fakt, że nie muszą marnować czasu na przedstawienie bohaterów i ich motywacji dał im duże pole do manewru. Na pewno po seansie podzielę się tutaj opinią z innymi (zresztą pewnie nie ja jeden) i
@MajkiFajki: Ta "recenzja" mnie nie przekonuje, na 100% pójdę sama się przekonać jak im wyszło, ale jak @Rience93 zauważył np na twitterze pojawiało się sporo pochlebnych opinii. Oczekuję fajnego widowiska z bohaterami których polubiłam i z fajną akcją. Nie oczekuję bór wie jakiej głębi, a na razie nie ma w sumie co gdybać - trzeba poczekać i zobaczyć :P

Bo więcej głębi można iść do seriali Marvelowskich :D