Wpis z mikrobloga

@Elmair: Jak zależy Ci tylko na 30 procentach, to nawet nie musisz tracić czasu na naukę, wystarczy wkuć kilka wzorów i wojla można cisnąć bekę z kujonów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@hacerking: Trochę się boję, bo ostatnio nauczycielka dała nam zadania ,,maturalne" i nie wyszło mi nawet 30% :v
Ale wszyscy znajomi mnie pocieszają i mówią, że nauczyciele specjalnie tak robią. Matematyka nie jest mi potrzebna do dalszej edukacji :P
  • Odpowiedz
@jasiek196: Moje marzenia o Łódzkiej Szkole Filmowej pękły niczym bańka mydlana na wietrze. Teraz nie wiem, czy w ogóle pójdę na studia. Planuję iść w kierunku fotografii lub projektowania wnętrz w 3D. (Dobre kursy>studia) Szkoda mi tylko porzucić całej wiedzy i doświadczenia z montowania filmów. Całe lata się tego uczyłem.
  • Odpowiedz
@Elmair: Poza tym gadanie ,,trudniejsza-łatwiejsza" jest bez sensu. Kwestia przygotowania jednostki do danego typu zadań, który dominuje na arkuszu.
  • Odpowiedz
@policjaa: Daaah! Mój błąd, pisałem próbną w listopadzie. Teraz też była jakaś próbna, ale byłem na drugim końcu Polski. Jak ręka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz