Wpis z mikrobloga

@FilozofujacaCalka: Ja nie zliczę ile razy wykopki zachowywały się jak stado bezmózgów. "Heheh nie znam typa ale ZNISZCZYĆ MU ŻYCIE HURR DURR". Dlatego wykopkom nie wierzę, myślę samodzielnie i samodzielnie wysnuwam wnioski. To jest coś co mnie tu irytuje. Mieszanie z błotem kogoś, bo ktoś ma inne poglądy, popiera inną partię, etc. To jest żenujące.
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: I to wyciąganie zdjęć z Edytą Górniak, #!$%@? się po same uszy bo jakiś jutuber powiedział coś tak a nie inaczej. Obrzydliwe. Niech jeszcze sprawdzą czy jego pradziadek był Żydem i czy woli pierogi ruskie czy z kapustą i grzybami, bo czyjeś prywatne życie jest takie fascynujące dla bandy wykopków, którzy podobno nie oglądają polskiego jutuba bo "żenada".
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Przeklajam swój komentarz z zakopanego znaleziska :

Czy on właśnie sam siebie skompromitował po raz kolejny? W filmie jasno mówi, że wysłał zaproszenie do Bronisława Komorowskiego, prezydent je przyjął, a dopiero po zmontowaniu filmu postanowił zaprosić innych, więc dlaczego pisał na sowim fanepage'u, że zaproszenie przyjął tylko jeden, skoro wiadomość do reszty przyszła później? Faktem jest jednak, że jeżeli jego wersja "gumkowania" e-mail'i jest prawdziwa to zaproszenia wysłał 3 kwietnia(co
Milkolm - @SuperPunia: Przeklajam swój komentarz z zakopanego znaleziska :

Czy on ...

źródło: comment_tt1PRfxF7q9hOVihiLZOf7gZTM8Bp49L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Milkolm: Może chodzi o to że post jest z 9 kwietnia a zaproszenia wysyłał 3 kwietnia a i tak nikt zaproszenia nie przyjął do tego dnia. Ale co tam, hejt najważniejszy
  • Odpowiedz