Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie.

Moje #oswiadczenie dotyczące gier na system #android

Otóż gry można podzielić na kilka kategorii:

Beznadziejne

Powiedzmy sobie szczerze - najgorsze gry z możliwych. Brak innowacji, tandetna grafika, słaba oprawa dźwiękowa, bugi, resetowanie się gry, brak szacunku dla graczy, masa reklam i skok na kasę. Nie pobierać nawet jakby dawali za to pieniądze !


- Są to wszelkiej maści symulatory, które z symulacją nie mają nic wspólnego. Przykład
- Wszystkie podróbki Castle Clash
- Aplikacje typu: Wiek Skaner (k---a, kto w to wierzy ?), Neon świetlny, Policja radio
- Wszystkie gry które mają błędy w tytule Przykład
- Wszystkie gry które mają poniżej 3,5 gwiazdki. Naprawdę, szkoda czasu na takie gry.
- Gry mające brzydką miniaturkę :)

Przykłady:
* Tyrannosaurus Rex Sim 3D
* Hacker hasło Wifi PRANK
* Horse Simulator 3D
* Ciągnik Transporter 3D
* Farm Tractor Driver 3D : Wheat

Perełki

Najlepsze gry jakie do tej pory widziałem. Świetna grafika, dobra oprawa muzyczna. Widać, że studio się stara zrobić dobrą grę, wiele nowych innowacji. Gry te są zasypane lawiną tandety i aby je znaleźć potrzeba sporo wysiłku.


- Nie wyróżniają się w Google Play
- Studio ma zapewne tytuł "Najlepszego programisty"
- Jest na bieżąco aktualizowana
- Ciekawe Eventy na różne okazje
- Często mają ocenę powyżej 4,5

Przykłady:
* Pocket Heroes
* Pocket Legends
* Arcane Legends
* Flick Shoot
* Mini Warriors

Resztę gier można przydzielić do kategorii "średnie". W Google Play jest znacznie więcej beznadziejnej zawartości niż dobrych gier. Ludzi to chodzące bezmózgi. Jak można uwierzyć, że "Rentgen w telefonie" powinien działać. Jednak najbardziej rozbrajają mnie komentarze pod wpisami. Obrazek poniżej. Sam już nie wiem, czy żyję wśród idiotów ?

#marcinoxrecenzuje
Marcinox - Witam serdecznie. 

Moje #oswiadczenie dotyczące gier na system #android...

źródło: comment_JXPG3mP7oOaapRtWRSYiQ6lRwQV4GgPY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinox: Mozna pograc z nudow na andrucie. Moge wyliczyc przynajmniej kilkanascie tytulow, ktore wciagnely mnie na kilka godzin i dobrze sie przy nich bawilem, ale mobilne granie na telefonach jest zepsute i zmierza w zla strone. Te perelki, o ktorych wspominales, sa ukryte miedzy takim gownem, ze czasem sie szukac nie chce.
  • Odpowiedz