Wpis z mikrobloga

@Murzinio: No właśnie w sieci są przeważnie (póki co) "hurra" komentarze, że śmiga ładnie z użyciem dwóch kart SLI lub CFire. Stery wyszły (wczoraj?) z profilem SLI ale brak konkretnych danych, wyników testów 1vs2 karty no i pojawił się problem vram.
@Eco999: jest dobrze. Nie widzę żadnego szarpania obrazu, pamięć dostępna na karcie w grze pokazywana jest jako zsumowana z obu kart, co mnie nawet trochę zdziwiło, bo w GTA 4 pokazywało tylko pamięć pojedynczej karty - możliwe, że to jakiś błąd. Czasami jak szybko jeżdżę po mapie, to widać, że coś dopiero ładuje i są lekkie przycinki, ale to rzadko. Ogólnie jest ładnie i płynnie, czyli tak jak powinno ( ͡
@eDameXxX: dzięki za info. Byłem ciekaw czy ten bug z VRAM na SLI nie zabija przyjemnosci z grania. Swoją drogą z ciekawości jakie ustawienia graficzne wrzuciłeś i przy jakiej rozdzielczości?
@Eco999: poprawka.

Właśnie przeniosłem grę na Windowsa 8.1 (wcześniej grałem na 7) i teraz już poprawnie wykrywa dostępną pamięć (1 GB). Przy okazji też całkowicie zniknęły te przycięcia o których wyżej pisałem. Wszystko ustawione na średnie albo wysokie, tekstury bodajże nawet na bardzo wysokie.
Dalej będę się bawił ustawieniami, bo czuję, że jeszcze mogę coś z tego wycisnąć. Ewentualnie będę kręcił proca i obie karty ( ͡° ͜ʖ ͡