Wpis z mikrobloga

@xamil54: Stockowy nie stockowy, każdy może zassać malware ze sklepu i każdy ma dziury. Dodatkowo ostatnio piszą o: groźnej dziurze w Androidzie.

W kolejnym akapicie Twojego komentarza jednocześnie potwierdziłeś i zaprzeczyłeś moją tezę. Mam złoma, który nie ma mocnych parametrów i system w ogóle nie działa. Czyli muszę wydać 1000 cebulionów więcej, żeby system dobrze działał.

Jeżeli uważasz, że Google z Motorollą zapoczątkowali ekspansję low i midrange'ów to raczej polecałbym
@bezatencji: x86 w telefonach to porażka. Tak samo MediaTek i inne chińszczyzny. W/w HTC z 1x 1.5GHz chodził lepiej niż LG P380 z Tegrą 4 (4x 1.2GHz bodajże), i 1GB ramu. Wróć, ten LG to nie chodził wcale, a HTC szybciej od Lumii 625.
A samsungi poza SGS4/Note2/SGS5/Note4/SGS6 to złomy.
@Misaki: Testowałaś SGS6? Fajnie :) Ja robiłem test SGS5 vs mój HTC (pisałem o tym) i tylko puchłem ze śmiechu jak IE odpalało szybciej strony internetowe lub jak podstawowe funkcje działały szybciej. Rozumiem syfiasty TouchWiz, ale przynajmniej mogłem patrzeć na Androida bez odwiedzania później onkologii jak to było w przypadku stockowego 4.2.2.