Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks Jak działa ta zmiana specjalizacji członka załogi? Szczególnie nieciekawie brzmi ten tekst o darmowym zerowaniu atutów. Czyli co? Zmieniam sobie radiotelegrafistę z prawie trzema perkami, a po wymianie dostanę celowniczego bez perków? Czy z tych wyzerowanych perków doświadczenie będzie odłożone na bok i będę mógł wybrać trzy inne perki?

Za chwilę będę miał Ru 251 i chciałbym załogę w rozsądny sposób przesadzić z Aufkl. Panther.
m.....t - #wot #worldoftanks Jak działa ta zmiana specjalizacji członka załogi? Szcze...

źródło: comment_aIi4u96NKMsvVUeEuVZizmuc5lpB3iqd.jpg

Pobierz
  • 12
Yyy... a co Ty chcesz zmieniać w specyfikacjach przerzucając załogę z Aufkl na Ru? o0 Zwykłe przeszkolenie wystarczy.


@sekate: To sobie prześledź składy załóg w LT po drodze :P

Celowniczy pojawił się dopiero w Aufkl. Panther (to jedyny lekki z 5-osobową załogą), więc uczy się matoł dopiero kamuflażu. Za to żeby Ru 251 był Ru 251 (czyli bardzo lekkim czołgiem lekkim), to wykopano ze składu załogi radiooperatora (bo był za gruby).
@mwitbrot: No nie :) w VK 28.01 też jest celowniczy ;) U mnie był wyskilowany, bo go farmiłem jak był wierzchołek drzewa przyspieszonym szkoleniem załogi i każdy członek załogi ma mniej więcej równo ekspa. Ja rediooperatora wrzucam na E100 jako ładowniczego jak do niego dojdę ;)
No nie :) w VK 28.01 też jest celowniczy ;)


@sekate: Racja. Później sobie przypomniałem. Jeżdżę głównie na LT dlatego mam do nich dwie załogi. Jednak ta w VK 28.01 mam słabszą załogę.

U mnie był wyskilowany, bo go farmiłem jak był wierzchołek drzewa przyspieszonym szkoleniem załogi i każdy członek załogi ma mniej więcej równo ekspa.


@sekate: Jakoś mi nie bardzo pasuje VK28. Wielu narzeka na Aufkl. Panther, a ja
@mwitbrot: aufkl panther five!
jak się odkryje, że ten czołg to med z camo działającym w ruchu, to nagle przestaje być takim "awful panther". działo jest miodzio, kwintesencja spamerskich działek, a celności (także w ruchu) i prędkości pocisku zazdrości mu niejeden.
w sumie za 25k expa go skończę i będzie mi smutno, że ta ciekawa przygoda się skończy :c
w sumie za 25k expa go skończę i będzie mi smutno, że ta ciekawa przygoda się skończy :c


@tenkowal: U mnie może się nie kończyć, bo mam dwie załogi na lekkie czołgi :)
VK28.01 mi nie leży, a mam tam załogę bardziej niedorozwiniętą, więc tę z Aufkl. Panther przesadzę na Ru 251, a tę z VK28.01 wsadzę chyba właśnie do Aufkl. Panther, żeby ją podszkolić. Myślałem o przesadzeniu na Leoparda, ale