Wpis z mikrobloga

#pasta #copypasta #olsztyn
Co do historii olsztyńskich to dobra pasta mogła by być z tego co się działo w tym słynnym drugim Zaułku dla cieplutkich gejów na Okopowej czy Podwalu nie pamiętam. Tam na niektóre imprezy wstęp był zamknięty, za kratą wprost #!$%@?ą z Gotika 2, zamkniętą na dwie wielkie kłódki, stała bramkarka, jak na klub o wiadomym profilu błękitnej ostrygi przystało - gruba wielka lezba z wyrazem twarzy bez makijażu mówiącym o eksterminacji każdego mężczyzny na świecie. Samo przejście przez kratę oznaczało wejście do innego świata luźnych odbytów, śpiewającej drag queen, podstarzałych pedałów, młodych bolców liżących się na schodach, wygolonych lezb wożących się jak sebixy w remizowych klubach xD. Ale przejście przez bramy analnego mordoru nie było proste, trzeba było być z tego słynnego polecenia, ktoś musiał znać wchodzącego.
Znany olsztyński dj xD zabrał naszą grupkę znajomych na ten słynny clubbing i trafiliśmy właśnie tam. A że był celebriti to go tam znali i weszliśmy bez problemu, tylko rzuciła za nami wspomniana wcześniej gruba lezba, że rozumie że znamy profil klubu. Był z nami taki hehe koleżka studencik włocławianin z keczupowa, bardzo ciekawa postać ponieważ jest to sobowtór z wyglądu Popka czy Peji. Nawet ksywę miał taką charakterystyczną dla tego środowiska sebixów – Dziąsło xD Twardy człowiek, rodzice prawie patola, biedni, osiedle blokowisko, od małego na pszypale xD on całe życie z kolegami, dresik ławeczka słuchanie peji i analiza jego tekstów xD no #!$%@?ło od niego testosteronem na kilometr. Jedyne co go różniło od kolegów patusów to to że był to człowiek bardzo inteligentny co zauważył, pod skorupą łysego łba i pod warstwą ortalionu jego nauczyciel od polskiego i poruszył temat Dziąsła z dyrekcją licbazy. Zapewnili mu pomoc psychologa, jakiś program darmowych korepetycji i chcieli wyciągnąć patusa z patologii xD #!$%@? Dziąsło zamiast wykorzystać pozycję w sebixowej strukturze osiedlowej oraz ponadprzeciętną inteligencję i zostać bossem włocławskiej Patus Nostry wybrał studia na UWM xD do dziś z tego śmiecham. Sęk w tym, że Dziąsło przez wszystkie lata studiów nie zrzucił habitu z dresowego materiału, ani nie zapuścił milimetra włosów – trzymał się swojego sportowego fitu. Mimo to jakoś wszyscy go lubili, nie bluźnił na lewo i prawo, a jego proste osiedlowe historie miały dla niego morał i wyciągał z nich ciekawe i zaskakujące wnioski. Osobiście uważam, że jakby się urodził w innej rzeczywistości w rodzinie zamożnej grałby na skrzypcach i koncertował po świecie albo byłby arcymistrzem szachów ze swoim 190IQ xD
Coś mnie jednak w nim niepokoiło. Dziąsło tydzień wcześniej przed wyjściem do błękitnej ostrygi pił z nami hehe wódeczkę i strasznie się #!$%@?ł a na mnie spadła odpowiedzialność za odprowadzenie go do akademika. Anon pomocny to poprowadził sebixa. Patus #!$%@? w belę zaczyna po drodze opowiadać mi jakąś dziwną historię, że jego życiową pasją są #!$%@? małe pieski Yorki xD i zaczyna mi majaczyć jakby on te warkoczyki im wiązał a gdyby mógł nosić torebkę to w torebce by nosił aż dwa xD no #!$%@? ja po hehe marihuanen zwijałem się ze śmiechu XD ale Dziąsło umiesz into śmieszne historyjki xD następnego dnia jak o tym pomyślałem to wydało mi się to podejrzane xD
Wszystko wyjaśniło się tydzień później. Po wejściu przez bramę zaułka weszliśmy na górę, hehe śmieszkowanie

hehe anon trzymaj dupe przy ścianie bo cie wyruhcają xD

Jako że podobało mi się, bo w środku umierałem ze śmiechu z tego pedalstwa, węży boa i z tych ludzi, ale na zewnątrz poważna twarz bo motzno przestraszony agresywnymi lezbami patrolującymi małą powierzchnię klubu. Nawet postanowiliśmy zostać dłużej bo nie było tłoku, patusostwa, oprócz Dziąsła, do którego podchodzili pedały i gratulowali śmiesznego przebrania xD xD xD o #!$%@? jak z tego śmiechłem, mało co nie zruchałem się tam na kanapę xD Dziąsło wiedział o co chodzi siedział cicho grał przebierańca xD no to ja postanowiłem zachować trzeźwość umysłu i do alkoholu zażywałem te słynne fety bo ścisłość anusa musiała zostać zachowana xD, inni gardzili, szczególnie Dziąsło. Więc ja obserwator następnych dramatycznych zdarzeń byłem najbardziej trzeźwy i co się #!$%@?ło to ja nawet nie. W przebłyskach między ludźmi widzę naszego ulubionego patusa, który na zmianę rozmawia z gejuchami, na początku spokojnie myślę, chłopak pierwszy raz jest w takim klubie może nie wie że mają na niego ochotę xD pół godziny później widziałem go tańczącego z wężem boa z piór na szyi między jakimiś kolesiami xD #!$%@? myśle dziąsło się #!$%@?ł i #!$%@?, #!$%@? tam, popatrzyłem na liżące się loszki tak z 7/10 przez dobre 15 minut na sąsiedniej kanapie boner motzno xD to #!$%@? idę o kibla się odlać, skręcić bolka i #!$%@? z tego padołu.
Wchodzę do kibla, tam zlew i kolejne drzwi jedna kabina, odruchowo szarpię za klamkę drzwi się otwierają a tam Dziąsło #!$%@? kolosa jakiemuś pedałowi z którym gadał wcześniej xD xD xD o #!$%@? szok zamykam drzwi za późno zareagowali i mnie nie widzieli w swoim uniesieniu xD od razu bar dwie piedziesiątki na otrzeźwienie xD
No i od tego momentu zmam całą historię Dziąsła, który dał się poderwać w klubie dla gejów, bo się okazało, że mimo 100% hetero style, typowy seba, był też krypto gejem, kochal Yorki i benizy xD

I teraz wyobraźcie sobie że na ulicy mijacie takiego patusa, o którym myślicie, że wystarczy krzywe spojrzenie i jego nóż motylek ląduje na waszej tętnicy, a nie zdajecie sobie sprawy, że podczas wymienienia spojrzenia przez krótki ułamek sekundy kiedy patrzycie mu w oczy, zaraz przed zwróceniem przez was wzroku na buciki , on myśli nie o zabiciu #!$%@? tylko o #!$%@? waszej kangi xD
  • 5
  • Odpowiedz
@klapek00: Niby pasta a ja serio w klubie widziałem dwóch liżących się sebixów gejów.Było to w męskiej toalecie. Oczywiście nie zabrakło : ,,E! Co się lampisz? #!$%@?ć ci z kopa w ryj? Drzwi #!$%@? zamknij jak będziesz wychodził". Można śmiało stwierdzić że geje sebixy są wsród nas ( ͡ ͜ʖ ͡)
#truestory
  • Odpowiedz