Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na tę wojenkę #pcmasterrace vs #konsole to mi się rzygać chce.
Na początku chciałem powiedzieć, że aż mi wstyd, że jestem graczem.
Ale to nie tak. To Wy po prostu nie jesteście graczami. Prawdziwy gracz szanuje każdą platformę, która dostarcza frajdy z grania, chociażby to był i kalkulator ze snejkiem. Prowadzi dyskusje o GRACH, wymienia się konkretnymi poglądami na ich temat.

A wy? Wy kręcicie gównoburze i idealizujecie JEDNĄ grę, średnią przy okazji.
Próbujecie sobie powiększyć #!$%@? obrażając tych, którzy grają na czymś innym.
Czujecie się lepsi od innych, w rezultacie będąc takim samym ścierwem, jak ci z drugiego obozu, którzy wyzywają Waszą platformę.
Gardzę wami.

Przy okazji: Posiadam wszystkie wiodące konsole, jakie są (poza handheldami) - od PSX do PS4, Xbox 360 i XO, oraz Wii U. Oczywiście również i PC. Każda platforma ma masę wad i zalet. KAŻDA. Ale byle gimboidiota nigdy tego nie zrozumie.

I szczera piona dla PRAWDZIWYCH graczy. :)

No, elo.

#gry #gtav
  • 18
@arkadikuss: Zgadzam się. Pierwszego miałem PC, już w 1997. Potem długo nic aż w 2006 kupiłem PS2. Lubię grać i na PC i na konsolach. Pewne tytuły lepiej się miażdży leżąc na kanapie przed TV z padem w ręku a inne siedząc przed PC z myszką w dłoni. Planuję kupić PS3 w najbliższym czasie, bo jest kilka tytułów, które albo nie pojawiły się na blaszakach, albo po prostu fajniej by było
@arkadikuss: Jak tag #pcmasterrace obserwowało ~150 osób to było nawet ciekawie- śmieszne obrazki, brak spamu tagami, chwalenie się OC itd. A od kilku tygodni debile znaleźli sobie miejsce na robienie gównoburz na jeden temat albo wołanie tysiąca ludzi żeby ich zwyzywać. Banda dzieciaków, ale idealnie pokazuje jak (nie)działają tagi na wykopie.
@Krowoglowy:
@Czupax: Wymień 5 powodów, dla których GTA to gra wrzechczasów?

Bo póki co 80% contentu to jeżdżenie od punktu A do B i słuchanie (jasne, fajnych) rozmów, a 20% to ciekawe misje.
Przykład? Trevor i stocznia(batyskaf) - muah, chodzenie po mapie, dźwig, zdjęcia.
Przygotowanie na jubilera: Muah, zdjęcia, zdobycie samochodu.
Rosterki Michaela, muah, jeżdżenie od punktu A do punktu B.

Godzina przygotowywania, łapania samochodów na 10 minut akcji.
Czy
@Krople_do_nosa: Ktoś, kto gra w jedną grę - graczem nie jest. Jak zagram jeden meczyk w szachy, nie staję się szachistą. Jak komuś tata da poprowadzić samochód - nie staję się kierowcą. Jak śpiewam karaoke, to nie staję się piosenkarzem, a jak znam trzy akordy na krzyż, to nie staję się gitarzystą. Zwyczajnie, gracze to społeczność. Jest podział na casuali, jak i na pro, na tych prawdziwych, którzy śledzą newsy, co
@arkadikuss: Ja zawsze myślałem, że to całe PC vs konsole nie bierze się z tych pseudowojenek o grafikę, kontroler (największe lol), tylko o to, że gry z konsol na PC są beznadziejnie konwertowane. W sensie, wykorzystując fakt sterowania przede wszystkim za pomocą myszki i klawiatury, można sterowanie, obsługę menu zrobić miljart™ razy lepiej. Oczywiście obserwacja kierunku "rozmów" na wypoku wyprowadziła mnie z błędu.