Wpis z mikrobloga

Taki oto billboard zauważyłam dziś w #lodz jadąc sobie tramwajem.
Szczerze, ukłuło mnie to. Dla mnie szacunek dla Prezydenta RP jest rzeczą oczywistą i nie podoba mi się, że w taki sposób ktoś oczernia wizerunek osoby reprezentującej nasz piękny kraj.
Prezydent to prezydent, jaki jest taki jest, ale szanować Go trzeba!
Nie wiem kto wygra wybory (bo nie widzę godnego kandydata) ale ktokolwiek to będzie to będę tę osobę szanować i pobożnie mi się marzy aby cały nasz cudowny, patriotyczny polski naród uczynił to samo.

Koniec reprymendy społecznej! #polityka
animusaeger - Taki oto billboard zauważyłam dziś w #lodz jadąc sobie tramwajem.
Szcz...

źródło: comment_eZ49HbOLq1sJX3waVbZXMCsJysWEntsQ.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: W czasie wojny to on za dużo do gadania mieć nie będzie, z resztą znając życie spieprzy i oleje ten kraj.
O moim życiu będę decydować głównie ja, a jak się zgodzę to jakiś pułkownik czy inny generał, nie ten lebiega..
  • Odpowiedz
Troche malo bo to 9 mln do 21 mln "przeciwko". Z reszta kontr-kandydat mial kiepskie media.


@loczyn: Bo jak ktoś nie jest za to od razu przeciw? Takim sposobem to można by podważyć każde wybory w Polsce.

No dla mnie nic nie zrobił pożytecznego. Twój argument z
  • Odpowiedz
No bo prezydent to jest od robienia ludziom przysług


@NuGuns: A po co jest? Żeby żreć za nasze? Nie, to jest pracownik ludu który przede wszystkim za cel powinien mieć służbę społeczeństwu, czego o Bronku powiedzieć nie można.

#!$%@? i złodziejem

Pierwsze słabe, ale drugie
  • Odpowiedz