Wpis z mikrobloga

Taki oto billboard zauważyłam dziś w #lodz jadąc sobie tramwajem.
Szczerze, ukłuło mnie to. Dla mnie szacunek dla Prezydenta RP jest rzeczą oczywistą i nie podoba mi się, że w taki sposób ktoś oczernia wizerunek osoby reprezentującej nasz piękny kraj.
Prezydent to prezydent, jaki jest taki jest, ale szanować Go trzeba!
Nie wiem kto wygra wybory (bo nie widzę godnego kandydata) ale ktokolwiek to będzie to będę tę osobę szanować i pobożnie mi się marzy aby cały nasz cudowny, patriotyczny polski naród uczynił to samo.

Koniec reprymendy społecznej! #polityka
animusaeger - Taki oto billboard zauważyłam dziś w #lodz jadąc sobie tramwajem.
Szcz...

źródło: comment_eZ49HbOLq1sJX3waVbZXMCsJysWEntsQ.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@animusaeger:
Laska ma racje. W czasach ruskich trolli internetowych należy zachować odpowiedni ton w szczególności do prezydenta który jest gwarantem stabilności państwa i ciągłości granic.
Przypominam ze pierwszym zadaniem każdego okupanta jest zniszczenie wiary ludzi w centralne organy państwa.

Ci debile którzy piszą trzepakowe slogany 'hehe seba na szacun trzeba zasluzyc', 'jak szacunek to tylko ludzi ulicy' to w głównej mierze osoby które nie powinny wypowiadać się w sprawach które
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: To nie znaczy ze mamy go lubic, szanowac i popierac. Mamy XIX wiek. Kraj teraz to nie "matka" tylko firma i do tego trzeba tak podchodzic. Teraz mozemy bez problemu zmieniac kraj na inny, a co do samego prezesa (prezydenta), jesli rządzi nieefektywnie to mozemy go komentowac i odwolac. To taki sam czlowiek jak ja czy Ty, tylko ze ma wieksza odpowiedzialnosc.
Czasy kroli sie skonczyly dawno.
  • Odpowiedz