Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Może tu ktoś będzie w stanie mi pomóc, bo już nerwicy dostaję.
Sprawa wygląda tak. Korzystam z laptopa. Mam połączenie z Internetem przez #wifi i mam problem z kartą sieciową. Chyba. Wszystko działa okej, dopóki nie podłączę czegokolwiek pod #usb do komputera. Wtedy Internet całkiem ucieka, wifi się wyłącza, czerwony krzyżyk na kreskach zasięgu i ‘’nie połączono - brak dostępnych połączeń’’. Ogarnia się dopiero po kliknięciu ‘rozwiąż problemy’. Trochę to uciążliwe, bo dzieje się to też kilka razy po restarcie komputera, po włączeniu jakiejkolwiek gry, lub po prostu czasem tak samo z siebie. Można zrobić z tym coś w domu, czy muszę iść z laptopem do lekarza laptopów? :D Google mi nic konkretnego nie mówi. Może nie umiem szukać, nie wiem.

#problem #problemypierwszegoswiata #internet #laptop #kartasieciowa #pomozblondynce #pierwszywpisijuzproblem #naprawalaptopow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spróbuj sterowniki do karty sieciowej reinstallować, tylko usuń na początku stare, jak to nie pomoże to może sterowniki magistrali usb. Na pewno jest to problem ze sterami ale jakimi, to już nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz