Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nuuk: Tylko glownym problemem jego wpisu jest to, ze on tak naprawde... nic nie przedstawia. Dobra, Polska rozwija sie niezle na tle Europy, ale co z tego? W zaden sposob nie sprawia to, ze debilne zachowania rzadu sa bardziej sluszne, ani nawet nie udowadnia to tezy, ze PO jest spoko, bo wzrost na poziomie 2% PKB, ciagnac dotacje z Unii, zadluzajac sie, bedac w swietnym polozeniu handlowym, to zaden sukces.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:
Myślę, że to nie kwestia ignorancji, czy wiedzy, ale tego czego się od ekonomii wymaga: dla wolnorynkowców ekonomia ma się sprowadzać do rozwiązań które za cel mają nieskrępowaną działalność w obszarze przedsiębiorczości, bez względu na wady i zalety. jak ktoś będzie np. słabszy i sobie nie poradzi to według wolnorynkowców nic złego się nie dzieje: "jak sobie nie radzi to niech zdycha!"
inne podejście do ekonomi mówi, że jednak
  • Odpowiedz
No ale gdzie te głupoty. Bo póki co to koroluk ora, a reszta pluje jadem bez argumentow


@Nuuk: Lubię żarty, ale kiedy są nieco bardziej wyszukane :).

Przy okazji: dopiero teraz przejrzałem więcej wpisów tego oszołoma (dopóki go nie zablokowałem pisał jedynie czołobitne eposy do Tuska). Poparcie dla tych bzdur potwierdza, że wykop przez neuropę naprawdę poważnie zaczyna się uwsteczniać. Polecam zerknąć na ten komentarz i zobaczyć skąd taka popularność
A.....i - > No ale gdzie te głupoty. Bo póki co to koroluk ora, a reszta pluje jadem ...

źródło: comment_BNcVtuJVvwOcaJGEEZmKXWxfZZeevKMZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: dobra, fajnie, ale weź popełnij jakiś wpis z konkretnymi merytorycznymi wypowiedziami w których obalisz tezę, że uwolnienie gospodarki nie zawsze prowadzi do rozwoju WSZYSTKICh warstw społecznych.

Bo póki co to wy wszyscy spuszczacie się nad tonem koroluka i jego popleczników, ale nikt nie podejmuje merytorycznej dyskusji.

Popełnij jakiś dłuższy wpis, poprzyj go konkretnymi danymi i konkretnymi przykładami - to mnie przekonasz ;)
  • Odpowiedz
ale weź popełnij jakiś wpis z konkretnymi merytorycznymi wypowiedziami w których obalisz tezę, że uwolnienie gospodarki nie zawsze prowadzi do rozwoju WSZYSTKICh warstw społecznych.


@Nuuk: hmm?

Bardzo łatwo i przyjemnie obalałoby się czołobitny bełkot na temat rządów PO. Ale z tego co widzę ów użytkownik sam już skasował tamten wątek.
  • Odpowiedz