Wpis z mikrobloga

@przegryw69: nic xD a tak serio nie mam pojęcia, pojechaliśmy tylko się przejechać i mieć przyjemność z samej jazdy ;) posiedzieliśmy, pogadaliśmy i powrót. można było pojechać gdzieś w okolice Twierdzy Modlin, może następnym razem :)
  • Odpowiedz
@trysekcja: Ja dziś wyjechałem o 8 i dopiero wróciłem. Przy okazji poznałem gościa, który 2 razy odwiedził Man (no i raz się tam rozbił) ( ) Masakra jak szybko jeździł.
  • Odpowiedz
@trysekcja: Zdjęcie przy parku robiliście? :D Jak będziecie się wybierać w okolicę Modlina to dajcie znać bo ja w końcu przygotowałem imbryka i już sobie wczoraj zrobiłem odcinek. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@trysekcja: To byliście w NDM i mi nie powiedzieliście? :P Też dzisiaj tam latałem. Lukas77986 here :)

Następnym razem można się przejechać na lotnisko albo jezioro na Błędowie.
Fajny jest też stary most kolejowy nad Wkrą. Tylko że tam jest droga mocno offroadowa, ja banditem na slickach dałem radę ale nie wiem czy Twoje KLE albo Africa @bocznica przejadą :P
  • Odpowiedz
@Manniieekk: ok, myślę że w końcu trzeba się zebrać i organizować spotkanie motowarszawa skoro wszyscy juz sprzęty powyciągali :) aktualizuję Twojego nicka na spamliście :P
w ogóle sporo znajomych na moto na ulicach spotkałam przypadkowo :) mocnego offroadu nie lubię :P
  • Odpowiedz