Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś rzeczowo wyjaśnić skąd znowu tyle tematów antysemickich pojawia się w komentarzach?
Skąd bierze się tak ogromne stężenie tego typu komentarzy (nie odnoszę się do tego screena teraz tylko ogólnie do zalewu antysemickich treści w sieci)? Wszystko znowu narasta do niebezpiecznych, historycznych poziomów. Jaki jest powód? Przecież to się wpisuje idealnie w propagandę Rosji #ruskapropaganda, która wszędzie widzi Żydów jako wroga.
#ruchnarodowy #4konserwy #neuropa #polityka #antysemityzm
źródło: comment_wfqh1hFXv4ijsFOqW1leXdMtWYpLmuSq.jpg
  • 8
@oligarcha: bo Polacy mają głęboko zakorzenioną nienawiść do ludzi w jakiś sposób odmiennych a w szczególności do tych, którym powodzi(ło) się lepiej. Zwróć uwagę że na antyżydowską paranoję szczególnie cierpią zwolennicy prawicy, konserwy i narodowe oszołomy, które w imię miłości boga, bliźniego i ojczyzny boga mieszają w nieczyste rozgrywki, bliźniego nienawidzą i ojczyznę systematycznie, dla jej dobra niszczą. Człowiek normalny odpuści sobie komentowanie takiego artykułu a oni skorzystają z okazji.
źródło: comment_0Oi3M6Udixz2KOO1Th6rEumSbZze36K4.gif
@oligarcha: prawde mowiac, sam chcialbym to zrozumiec. co gorsza, wlasciwie zadne analizy polskiego antysemityzmu nie zajmuja sie powaznie ta kwestia.

z drugiej strony, nie jestem przekonany, czy to jakos szczegolnie przybiera na sile. kiedys mialem to szczescie, czy nieszczescie, byc z corka celebrytki, ktora pojawiala sie regularnie w serwisach plotkarskich. normalna, ladna dziewczyna. i tak w komentarzach wyzywano ja od zydowek.