Wpis z mikrobloga

#metsan365filmow

311-5=306

Zaczynam oglądać Bonda :D Sposób jak poderwać dziewczyny: 1) Zarośnięta klata 2) Teksty Bonda(dwa zdania i laska jego)

Dzika Droga
Laska postanowiła pójść na zarąbiście ciężką wędrówkę bez żadnego przygotowania. Nawet nie zobaczyła wcześniej jak namiot rozłożyć ;;
Jako że sam lubię podróżować z plecakiem, to może miałem duże oczekiwania do tego filmu, lecz podobał mi się motyw jak się męczyła w tej podróży. Zabrała ogrom niepotrzebnych rzeczy, buty za ciasne no i jakoś się turlała, strasznie dużo farta miała podczas podróży.

Ocena 6/10 Dupy nie urwał, nic szalonego nie było, z mierną grą aktorską.

Kelnerzy
Lelelele Pracowałem kiedyś w gastronomii i ten film genialnie oddaje realia pracy na kuchni i jako kelner. No może bez pokazywania genitaliów, ale między innymi ta irytacja kucharzy gdy klient wpada 5min przed zamknięciem, a tam już pozmywane. ;
;
Nie ma sensu doszukiwać się tam jakichś wybitnych żartów czy zabawnych sytuacji, taka prosta amerykańska komedia.
No i bardzo ważny morał z tego filmu: „Nigdy nie wkurzaj ludzi którzy dotykają twoje jedzenie”

Ocena 6/10 Miłe wspomnienie pracy w gastronomii.

Doktor No
Pierwszy Film z Bondem. Wbrew pozorom naprawdę fajnie się go oglądało. Trochę wkurzało to żę Bond miał nieskończoną amunicje i nie musiał przeładowywać.

Również szkoda że tak mało było scen z tym Doktorem No. Wydawała się być to bardzo dobra postać.
Laska Bonda, po prawdzie to nie wiedziałem czy ona tak dobrze udaje tak głupią blondynkę, czy może w rzeczywistości taka jest. Zabawny murzyn, boi się smoka.

Ocena 7/10 Bardzo fajne kino. Warto obejrzeć od tego wszystko się zaczęło.

Pozdrowienia z Rosji
Noo jak ktoś nie lubi Bonda to warto obejrzeć dla samej szarpaniny. Znowu Bond ma nieskończoną ilość amunicji w pistolecie.

Piękna dziewczyna Bonda :> No i świetna gra aktorów. Kurde w tym filmie nawet ta fabuła świetnie została poprowadzona, genialnie to wyszło.

Ocena 7/10 Ocena ciut niższa, za masę błędów. A chciałem dać więcej, bo fajny film

Goldfinger
Po obejrzeniu tego filmu spostrzegłem jak wiele pomysłów z niego ukradziono do innych filmów.

Znowu masa błędów. Kurde że też twórcy nie mogli obejrzeć tego filmu przed wypuszczeniem go. Złoczyńca wyciągnął pistolet z kabury Bonda, Bond go zdążył ugotować w wannie z prądem, Bond zakłada kaburę w której jest broń ;_; Znowu infiniti ammo. Strasznie mnie to denerwuje że nie musi przeładowywać, a innym zwraca uwagę że już nie mogą strzelać.

Na plus na pewno ścieżka dźwiękowa, wpada w ucho i nucę to ciągle. Piękne siostry Masterson i tylko one piękne były w tym filmie.

Ocena 7/10


#film #filmy #ogladajzwykopem
Metsan - #metsan365filmow

311-5=306


Zaczynam oglądać Bonda :D Sposób jak pode...
  • Odpowiedz