Wpis z mikrobloga

Sytuacja mirki z #telefony i #android jest taka.
Mam telefon Motorola Moto G LTE. Wyświetlacz ma przebarwienia od poczatku na bialym tle w kolorze żółtym. Zglosilem to kolo 7 marca jako ze od nie dawna to sie dzieje. Zglosilem tez ze skrocony czas zywotnosci baterii. W trakcie użytkownia odblokowałem bootloader tracąc GWARANCJĘ producenta, ale mam nadal REKOJMIE, towar niezgodny z umowa. Telefon kupiony w RTVeuroAGD a serwis to #teleplan z Bydgoszczy. Serwis stwierdza INGERECJE osob trzecich i przez to trace PRAWA GWARANCYJNE, ale ja korzystam z Rekojmii. I TERAZ, CO MA SOFTWARE NAWET JESLI do WYSWIETLACZA?!??!!??!?!!??!?!?!?

Glownie moje pytanie kieruje do #prawo Mirków - co w takiej sytuacji robic?
Pirzu - Sytuacja mirki z #telefony i #android jest taka.
Mam telefon Motorola Moto G...

źródło: comment_NAUxHxLKmf0YNc2bvHhtsuZbukejWk6q.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Pirzu: Jak najbardziej okej, tam pracuja ludzie dbajacy o dobre imie marki i szczerze wierze, ze pomoga Ci rozwiazac Twoj problem, tak jak kiedys pomogli mi, chociaz na poczatku balem sie, ze kiedy wysle telefon, to juz go nie zobacze, a wrocil do mnie w lepszym stanie niz powinien.
  • Odpowiedz
@Pirzu: Podobnego, opisalem dokladnie przebieg zdarzenia, zrobilem foto i dostalem odpowiedz, ze oni naprawia w najblizszym serwisie. Troche sie obawialem, ale wszystko poszlo szybko i lepiej niz sie spodziewalem.
  • Odpowiedz