Wpis z mikrobloga

@kacperte: Dziadek moj nawet w Avensisie ma VVT-I xd nie bede sie juz klocil, po prostu nie lubie diesla bo ciezki, bo filtr czastek stalych, bo drogi w zakupie, bo drozszy w utrzymaniu, bo klekocze, bo gdy sie konczy tam benzyna zaczyna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koziol87: Mi niestety też, ale dzisiaj spotkałem Bmw 7 v12 nowke, fele 22 cale, wersja full i mnie kulturalnie przepuscil, a jezdze VW. I w dodatku dwie lyse banie siedzialy w aucie - zdziebko sie zdziwilem ze taka kulturka. ALE KAZDY WYJONTEK POTWIERDZA REGULE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pirzu: ktokolwiek wrzuci focie czegokolwiek lepszego od astry czy innego seata, natychmiast zlatuje sie cale stado krytykantow:
- diesel ( #!$%@? )
- BMW ( burakowoz )
- mercedes ( zlodziej )
- Audi ( januszbiznesu )
etc.
Ale jak sprobujesz polemizowac z krzykaczami, no to sie okazuje ze wiekszosc z nich to wlasnie albo dzieci dwoch pedalow, albo fapujacy do zdjec lambo w necie, albo 'ujezdzacze' seata w lpg...
  • Odpowiedz
@benzdriver: No dobrze, ja taki nie jestem i krytykuje diesla, BMW i Audi z wlasnych powodow.
BMW jest spoko ze wzgledu na silniki R6 i uklady kierownicze. Ale kiedy w rodzinie padaja w ciagu 3 lat wszystkie 5 aut (3 bmw i 2 audi) to nigdy wiecej tego nie kupie - jesli chodzi o marki premium :) BMW tak padło, ze janusze serwisanci nie wiedzieli co sie #!$%@?, a audi prawie
  • Odpowiedz