Wpis z mikrobloga

Mam pewne nietypowe hobby. Lubię odwiedzać dziwne strony w Internecie i dostawać raka. Jest jedna strona, która mnie nigdy nie zawodzi. Znajdziemy tam wszystko: UFO, szczepionki, reptilian, Żydów, chemtrailsy i inne. Przed Wami najbardziej rakotwórcze środowisko w polskim Internecie: hyde park na blogu Astromarii. Poniżej mała próbka możliwości komentatorów. Zachowano oryginalną pisownię.

Do tego kolejne akcje promocyjne przeszczepów! Cała ta otoczka, jakieś biegi, zaangażowani celebryci w promocję zrzekania się swoich narządów po rzekomej śmierci.

trawozerna

Ten pan Putin to ma łeb na karku. Czy on jest pewnego rodzaju geniuszem, czy może współpracuje z jakąś „pozytywną” rasą pozaziemską, która trochę mu pomaga w tym i owym ?

Marca

Z wielkim dystansem podchodzę do tego, co mendia głosza oficjalnie, a co przemilczają na tym ziemskim padole łez już zbyt długo kontrolowanym i okłamywanym przez mafię „wybrańcow” [chodzi o Żydów - przyp. mirek], żeby tego nie odczuć i nie zauwazyć.

Tym bardziej z radością pogłebiam największy tabu – temat dotyczący teorii „kuli ziemskiej”, która jednak wcale kulą nie jest i co udowodnił już w starożytności Arystoteles, a co pózniejsi „władcy” dusz w czarnych kapotach w celach ” religijno – wychowawczych” i kontrolnych przerobili do własnych potrzeb totalitarnej wladzy nad światem !!!

Nie będę się dzisiaj długo rozpisywać, bo odwiedzi mnie wkrótce pewien współczesny grecki filozof, który te sprawy zna od podszewki i wiele mi z tego przekazuje.

nieustraszona

(posty nieustraszonej to prawdziwy hardcore. Bardziej rakotwórcze niż azbest z elektrowni w Czarnobylu podany dożylnie. I niestety - to nie jest troll)

Zawsze wydawalo mi się przy opalaniu na łączkach i plażach, że Słońce jest wcale nie tak daleko, jak podają „uczone” źródła ( 150 milionów kilometrów ! ) .

nieustraszona

Podobno autentyczność Protokołów [Mędrców Syjonu - przyp. mirek] potwierdzili Amerykanie. Kopię potwierdzenia autentyczności można uzyskać w US National Archives w Waszyngtonie. Jego numer: 245-1, ja nie sprawdzałam, ale może ktoś wie, jak to zrobić? Czy wystarczy tam napisać i poprosić o ksero czy jak to zrobić?

Astromaria (gospodyni też czasami się wtrąci do dyskusji)

Skąd kilkulatek ze środkowej Rosji wiedział o masonach i twierdził, że to prawdziwi wrogowie i on z nimi walczy, skąd wiedział o euro, o chpach ( i twierdził, że niektóre kliniki w Moskwie już chipują dzieci w tajemnicy przed rodzicami – w 80- tych latach zeszłego wieku ), skąd już wtedy wiedział, że lekarstwa to podróby, a będzie jeszcze gorzej i zamienią je w trucizny i jakim cudem takie dziecko znało autentyczne przepisy na ziołowe mikstury? I to, że jak się zachipujesz to będziesz jak kukiełka na wielu sznurkach, a jeśli jeszcze pozwolisz się zapieczętować to z czasem zmienisz się z zombie. I że niby te szóstki będą świecić na zielono ale nie od razu ( dopiero po pewnym czasie od oznakowania ) i nic nie da np. odrąbanie sobie prawej ręki, bo one wtedy pojawią się na kikucie, a jak ktoś obetnie sobie jeszcze kawałek kikuta, to te szóstki i tak się na nim wyświetlą


[...] I czemu pożył tak krótko? Czyżby ciężkie materialne energie ziemskie to było za wiele dla takiej dziwnej istoty?

Marca (raz jeszcze. Walczy z nieustraszoną o miano największego oszołoma)

OK. Rak na dzisiaj nakarmiony. Taguje #truelolcontent #rakinstant oraz #astromaria - obserwujcie tag. Jak będzie zainteresowanie będę wrzucał tego więcej. A jest tego duuuuużo.
  • 2