Wpis z mikrobloga

nie twierdze, ze zgadzam sie ze wszystkim w 100%. Ale jednak "chodz na religie, krzycz że katolicka indoktrynacja". Zapiszcie sie na etyke i nie placzcie


@ZohanTSW: wypisać z religi mogą rodzice. A jak się zapewne domyślasz jak by dziecko powiedziało rodzicom, że nie chce chodzić na religię to miałby niezłą inbe w domu
  • Odpowiedz
@Dnk: Oczywiście, że się mylisz. Różnicę między teorią, a teorią naukową już Ci koledzy wyjaśnili.

Ja od siebie dodam, że warto chociaż spojrzeć na tę książkę, bo jeśli nie byłeś dobry z biologii to możesz się troche pogubić. Przeczytanie tej książki ze zrozumieniem i nie zauważenie związków ewolucyjnych wśród kręgowców świadczy o tym, że ktoś nie potrafi wyciągać logicznych wniosków.

Układy organów (pięknie to widać po kościach) pokazują udoskonalanie i
naciski - @Dnk: Oczywiście, że się mylisz. Różnicę między teorią, a teorią naukową ju...

źródło: comment_0Q2nC3zjbCIZJqNsx497bXwSZxdezQGZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Troll, ale odpowiem.

Widocznie gady beznogie były faworyzowane przed dobór naturlany w określonych warunkach środowiskowych, w których żyły.
Zmiany środowiskowe ukierunkowały dobór naturalny do faworyzowania zmian w całej populacji "prawęży" i zanikania kończyn. Może było im łatwiej polować, uciekać, kryć się?
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że Kościół Katolicki zaakceptował ewolucję i obecnie uznaje, że Bóg stworzył człowieka posługując się nią?
NO ALE KOGO TO OBCHODZI SKORO JEST BEKA XDDD IKS DE IKS DE
  • Odpowiedz
pam buk nas stworzyl, a nie jakas tam ewolucja xD


@SwedenYes: No i mieliby racje, jeśli opierają się na religii chrześcijańskiej - Pan Bóg stworzył ludzi posługując się ewolucją. Chyba nie przeczytałeś dobrze komentarza Krakera.
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że Kościół Katolicki zaakceptował ewolucję i obecnie uznaje, że Bóg stworzył człowieka posługując się nią?


@Kraker245: To tak jak z tym czy ziemia jest okrągła - kościół zaakceptuje i wkręci w swoją ideologię wszystko co mogłoby podważyć słuszność głoszonych przez pismo tez
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Tępa gimbaza. Test dotyczy konkretnej religii i tego co w jej ramach jest kwestią wiary. #gimboateizm zawsze trzeba tępić.
Takie "cwaniactwo" często wiąże się z brakami intelektualnymi. Jak ktoś ma 13 lat, to można mu wybaczyć, ale starszym już nie wypada.
  • Odpowiedz
@Kalafiores:

Tym się dla mnie różni ateizm od "gimboateizmu". Ateista nie wierzy, jego sprawa. "Gimboateista" wyśmiewa jednocześnie wierzących, uważa się za lepszego. Tag #bekazkatoli jasno wskazuje, z którym z tych dwóch rodzajów mamy tu do czynienia.


Wszystko byłoby ok, gdyby to właśnie katolicy uważali religię za "swoją sprawę" a nie usilnie indoktrynowali innych (tak jak na przykład przesunięto bierzmowanie z liceum do gimnazjum - w końcu młodszych łatwiej
  • Odpowiedz
@Pzanty: A nie pomyślałeś, że ktoś po prostu nie chce się poddawać tej indoktrynacji, ale jego religijni rodzice chcą żeby uczęszczał na te "zajęcia z katolicyzmu"? Przecież do 18 roku życia dzieciak nie może się sam wypisać z przedmiotu "religia".

Dla mnie to jest nade wszystko patologia katolickich rodziców...
  • Odpowiedz
Ja to mam wszystko w dupie, ale może to jest jakiś test z wiedzy o Biblii na przykład? Jesteście tępi jak ja #!$%@?ę. Wszystko łykniecie.
  • Odpowiedz
@Khosm: Ci katoliccy rodzice mają często więcej wspólnego z ateizmem niż ateiści.
Ja przyznam, że nie wysłałbym swoich dzieci na religię. Ale nie dlatego, że uważam to za niepotrzebne czy złe. Zwyczajnie często prowadzą ją ludzie, których można podejrzewać o niezdiagnozowane choroby psychiczne. Zamiast uczyć, wolą atakować cudami i demonami, religijnością prostą, ale nieradosną. To może zaszkodzić. Z drugiej strony w opozycji do religii są równie szkodliwe treści. Ja chyba
  • Odpowiedz