Wpis z mikrobloga

@Sercio: nasmaruj dupę, powiedz matce że nie masz pociągań homoseksualnychi to nagraj przed wyjazdem z rodzicami i widoczną datą na jakiejś telewizji 24h, na przykłąd tvn24 czy co tam i zostaw wiadomość matce że nie masz zamiaru popełniać samobójstwa ani oddawać organów.
@Sercio: a to zmienia postać rzeczy, jedyne co musisz to nagrywać co mówisz przed sexem z którą kolwiek z nich bo one na wyjazdach zgodne ale po przyjeździe zaczynają kombinować. Pamiętaj, lodzik - nagrywaj że chce, sex - nagrywaj że chce, piją alkohol nagrywaj że są pijane i to one się do ciebie dobierają.
Nie chodzi o video ale tylko głos ich, wy się dobrze bawicie a później taki tępy tatuś
@Sercio: dziś nazywasz mnie chorym, jutro powiesz, #!$%@? czemu ja go tak nazwałem gdy będziesz siedział i ktoś ci na ucho powie 'upuszczę mydło ty podniesiesz, nasmarujesz i się oprzesz dłońmi o podłogę! a wszystko tylko dlatego że myślałeś że ją w końcu wyrwałeś i to ty rozdziewiczasz:) a sąd po płaczu jej mamusi wyślę cię do #sztum .