Wpis z mikrobloga

Kilka spostrzeżeń na temat meczu:
-wygrali lepsi, co do tego nie ma wątpliwości, wystarczy spojrzeć na statystyki meczu, ale
-Lech wygrał w dwumeczu 6:4 co nie jest miażdzącym zwycięstwem
-w dzisiejszym meczu grając przeciwko 10 zawodnikom Błękitnych przez 80 minut regulaminowego czasu gry nie byli w stanie wypracować 3-bramkowej przewagi
-należy też wspomnieć, że grali z drużyną z 2 ligi (czyli de facto 3 ligi), Błękitni to drużyna pół amatorska, a najwyższa pensja w drużynie to 3 tysiące cebulionów brutto
-nie można Błękitnym zarzucić braku ducha walki i tego, że nie zostawili na murawie serca grając na 150% swoich możliwości
-nie pieprzcie głupot, że szkoda, że Lech wygrał, bo dla finału i przyszłych europejskich pucharów Lech to bez cienia wątpliwości lepsze rozwiązanie
-dla Błękitnych wielki szacunek. Fajnie zobaczyć, że w współczesnym futbolu nie tylko pieniadze grają rolę.
Podsumowując gratulacje dla obydwu drużyn! Jako kibic Legii: widzimy się w finale :)
I jeszcze jedno: je*ać komentatorów z Polsatu, tak nieobiektywnego komentarza to już dawno nie słyszałem.
#mecz #pucharpolski #pilkanozna #lech
  • 10
@aidzpanwuj:

dla finału i przyszłych europejskich pucharów Lech to bez cienia wątpliwości lepsze rozwiązanie


Lech i tak awansuje do europejskich pucharów, a dla mnie nie ma wielkiej różnicy, czy pucharach zagrają błękitni, czy śląsk

+ o co #!$%@? chodzi z tym komentarzem? xD
@8Dawid88: @aidzpanwuj: Ja oglądałem na Eurosporcie (chyba bo live w internetach) i faworyzowali tylko i wyłącznie Poznaniaków. Może się mylę, nie oglądałem / nie słuchałem zbyt dokładnie ale nie usłyszałem zbyt wielu negatywnych rzeczy o Lechu, ani praktycznie żadnych pozytywów o Błękitnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@8Dawid88: @Wojt_ASR: dopiero w ostatnich minutach podsumowanie występów Błękitnych w pucharach, a przecież doszli do półfinału i to nie przypadkowo. Przy 4:1 jeden z komentatorów stwierdza, że to radosna chwila dla Lecha jak by przynajmniej z Barceloną wygrywali. Wiele tego było, a jednak warto zauważyć, że najbardziej w tym meczu była widoczna rażąca nieskuteczność i brak pomysłu na grę Lecha. W takim meczu nie rozumiem rozpływania się nad nimi. Nie
@aidzpanwuj:

radosna chwila dla Lecha

trochę ironii tam jednak było ;P

fakt, Lech nie grał dobrze, ale nie ma co się czarować, Błękitni nie zagrali dobrego meczu. Lech zagrał słabo, ale był o wiele lepszy od Błękitnych. I nie ma co się nad nimi spuszczać tylko dlatego, że są z niższej ligi.