Wpis z mikrobloga

@myfriend: Mylisz możliwości karty z możliwościami ekranu. Co z tego, że posiada DisplayPort i HDMI 2.0 skoro monitory z takimi możliwościami to ceny od 1.500zł+ zaś tv od 2.5tys ? W tym tkwi sęk w odebraniu takiej jakości obrazu.
@skeltal: @Vasek: Tak czy inaczej, żeby uruchomić wszystko na maksymalnych ustawieniach trzeba mieć kompa nawet lepszego od tego na jakim oni grali i raczej dopiero za kilka lat więcej osób będzie mogło sobie pozwolić na takie ustawienia, a do tego czasu trzeba przyjąć to jako ciekawostkę :) Jak dla mnie grafika na starych konsolach jest mega, a na kompie nawet na normalnych ustawieniach ma wyglądać lepiej, więc mi to i
@myfriend: Jakbyś zwrócił uwagę, że mój wpis odpowiadał na wpis PISILAB dotyczący ekranu który to obsłuży to by nie zaszła konieczność tłumaczenia i wymieniania zdań.
Edit : na hdmi 1.4 i tak tego nie wyświetlisz z pełną częstotliwością, dopiero 2.0 posiada taką fukcję
Edit2 : Aż z ciekawości zajrzałem na stronę Nvidii - "The current HDMI 1.4 standard only has bandwidth for 4K at 30hz. HDMI 2.0 will add support for
@norrden przeczytaj może co sam napisałeś "Monitor to pikuś, nie każdy posiada Displayport, więc choćby był i 4K to więcej jak 30Hz nie pociągniesz.". Później piszesz że nie każdy posiada taki monitor +1500 ;) (Displayport to nie jest żadna nowość btw). Więc jak to jest monitor to pikuś a jednak za drogi ?? Logika ??? gdzie ??. Przyznaj się do błędu że nie wiedziałeś że sterowniki Nvidia są w stanie pociągnąć 4k/60hz