Wpis z mikrobloga

@lukasyyyy: a na moje oko to nie ma co się wstydzić swojej gęby nawet jak jest brzydka. Ale jak już się wstydzisz to zawsze można napisać post na mirko jakim to przegryw się jest czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. Owe dziewczyny nie wstydzą się pokazać bez makijażu ponieważ dużo dziewczyn ma takie problemy z cerą i nie ma w tym nic dziwnego. Można tylko podziwiać to jak za pomocą odpowiedniej techniki nakładania makijażu i dobrych kosmetyków potrafią sprawić, że ich cera wygląda idealnie, nie mając przy tym na sobie 2 kg tapety.

Zdaję sobie sprawę, że większość #niebieskiepaski tego nie pojmie, ale
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: nie chodzi mi o to. Na moje oko napisałem w sensie moim zdaniem. Druga sprawa to taka powinno się #!$%@? wbijać w zdanie ludzi którzy oceniają bo można zwariować. Dziewczyna nie jest brzydka tylko ma problemy z cerą, ale Ty pewnie jesteś drugi Banderas więc sorry. Pewnie że nie powinna psuć Ci widoku swoją twarzą.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: Długo szukałeś przykładu ?:p Pani nie Mój typ (Twój pewnie też nie), ale zapewniam, że znajdzie się ktoś komu się spodoba. Na pewno nie jest zaniedbana i ma piękne włosy :p Tyle gustów ilu ludzi. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że nie ma brzydkich są tylko zaniedbane.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: Jak już wrzuciłeś film na wykop i zdecydowałeś się go skomentować to może warto byłoby przejrzeć cały kanał bądź kilka innych filmów? Dziewczyna tłumaczyła się ze stanu swojej cery, a pokazując się tak, przede wszystkim pewnie pomaga innym w akceptacji samego siebie mimo niedoskonałności i problemów, ale nie ,mirek dostrzeże tylko haha syfy, boże malujo się, żenada, haha, po co, na co, komu to potrzebne. ( (
  • Odpowiedz
@pomarange: akceptacja samego siebie...grubi też siebie akceptują ale każdy wie że otyłość to choroba. Jak ktoś brzydki może siebie akceptować? Trzeba dążyć do doskonałości, zoperować się, iść do dentysty, dermatologa itd. a nie pokazywać innym że siebie akceptuje.
  • Odpowiedz