Wpis z mikrobloga

Dzieciaki, ja rozumiem, że macie motzne problemy, że nie możecie zaruchać, że nawet Biedroń nie chce z wami na czacie zagadać, ale do jasnej mokrej: skoro loszka pokazuje swoją mordę i nie jest to jakiś gruby paszkwil, tylko normalna dziewczyna, takie 5/10 lub 6/10 to nie obrażajcie jej. Nie uleczycie tym swoich własnych kompleksów (a może?). Tym samym sprawiacie, że wykop to banda stulejarzy, męskiej części gimbusów i żadna loszka nie chce tu wizytować.

Wiochę robicie i tyle. Wyluzujcie pośladki.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie
Pobierz andreas1984 - Dzieciaki, ja rozumiem, że macie motzne problemy, że nie możecie zaruch...
źródło: comment_MQfq2rqErqvaX3CDXj7FPbH5CpfsaC1P.jpg
  • 18
@andreas1984: Chce robić pokazmorde to ma do tego inne portale. A jak tu wrzuca, to się chyba orientuje jakie były do tej pory reakcje. Laska myśli, że się zbiegną stuleje i oszaleją na widok jej właśnie.

@GasYou: Damn! Tusze! Od dziś inaczej będę patrzył na każde pokaż mordę. Będę sobie rozkminiał wartości głębsze niż uroda. Będę myslał: "Czy ona umie gotować? Czy szybko pierze? Jak tam u niej z cerowaniem?".
Będę sobie rozkminiał wartości głębsze niż uroda. Będę myslał: "Czy ona umie gotować? Czy szybko pierze? Jak tam u niej z cerowaniem?".


@Fafnucek: Faktycznie - głębsze, jak jasna cholera. Myślę, że nawet taka Szczuka wolałaby, żebyś się jej tylko na dupę gapił, niż miałbyś o niej myśleć, jak o kucharce, pralce i szwaczce.
@Fafnucek: A czy każdą mijaną na ulicy kobietę kategoryzujesz w aspektach poruchaj albo ceruj? Ja tam #pokazmorde traktuje dokładnie tak samo jak przedstawienie nowego znajomego czy znajomej na imprezie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie skupiam się na ocenianiu ile punktów na 10 się należy. Czasem zobaczę fajny uśmiech, czasem ładne oczy a czasem pragnienie atencji. Tylko tyle
@mwitbrot:
@GasYou: To może pozastanawiam się jeszcze czy będzie pomocna przy tynkowaniu oraz czy ogarnia trochę skryptowanie w bashu.

UWAGA! OD TERAZ PISZĘ Z PEŁNĄ POWAGĄ! CZYTAJCIE, CZYTAJCIE!

Kobiety traktuje z należną im powagą i szacunkiem. Cieszy mnie ich uroda, lubię z nimi rozmawiać, raduje mnie wspólne sam na sam.
Nie potraktuje jednak serio pannicy, która w swojej próżności, umieszcza zdjęcie ją przedstawiające na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Jeśli nie
@GasYou: Tak, kategoryzuje.
A ty jak widzisz dziewczynę na ulicy, to zastanawiasz się czy widziała ostatnie przedstawienie Klaty i czy jej się podobało? Czy może jednak patrzysz, że ładna buzia?
@Fafnucek: Myślę że bardziej chciałbym żeby zainteresowała się moją klatą niż przedstawieniami :D
A teraz ciut poważniej, co nie znaczy że poważnie.
Patrzę właśnie na to że ładna buzia. Tu czy na ulicy. Bez żadnego dodatkowego podtekstu. Zauważam, czasem zapisze w pamięci na chwilę i tyle. Tutaj ma to ten dodatkowy plus że lubię widzieć rozmówcę.
I nie bronię tutaj atencjuszek bo są tak samo śmieszne jak Ci co jarają się