Wpis z mikrobloga

#komputery #informatyka #firefox #flashplayer

Dziś rano pobrałem update flash playera ze strony adobe. Już wtedy zaczęły mi dziwnie działać playery na różnych stronach itp. Następnie firefox upomniał się o instalacje dopiero co pobranego update'u(v37.01).

Od tego czasu plugin fvd speed dial ześwirował w ogóle cały firefox. Czasami wyświetla którąś z miniaturek.. na scrollbarze albo wszystkie miniaturki stron ze speed diala (szybkiego wybierania, z którym do tej pory nie miałem żadnych problemów). Albo np. duża część miniatur posiada obraz (podglądu) ale przypisany do 1 a nie np. do 10 jak mi wyświetla.

#!$%@? dostane, czyżby jakiś syf mi zagościł na komputerze?
Mam microsoft security essientials cały czas włączony najwyższy tryb monitoringu. (Bywa, że o steam_api.dll #pdk nawet się drze )
A może coś pozmieniali i wtyczka nie jest już kompatybilna :(

#ajudo mircy
  • 6
@paczczczacz: Tak na szybko zainstalowałem i dodałem parę stron i wygląda ok, może jakieś ustawienie w opcjach buguje wyświetlanie. A może inny dodatek wpływa na działanie tego. Mógłbyś spróbować wyłączyć inne dodatki i zostawić tylko ten włączony lub przeinstalować speed dial. Z tego co widzę ustawienia można eksportować do pliku, więc niczego nie stracisz po przeinstalowaniu - nie powinieneś :)
@paczczczacz: Spróbuj jeszcze zainstalować ten dodatek na czystym profilu. Menadżer profili możesz otworzyć uruchamiając firefoksa z parametrem "p", czyli edytując właściwości skrótu FF z pulpitu i w polu "Element docelowy" na końcu dodać " -p". Utwórz nowy profil i sprawdź dodatek na nim.