Wpis z mikrobloga

@Gummy: Na Rivie TNT2 (czyli już 32MB) działało na pewno. Pamiętam jednak, że 64MB RAM to było za mało i dopiero po dorzuceniu większej ilości dało się grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
+3

@PISILAB: pamietam jak kurva specjalnie do gta3 ja kupilem masakra

aler to RIVA TNT2 byla


@MichaI: #!$%@?, miałem kompa z tą kartą 11 lat. To był mój pierwszy komp i w gta3 nie dało się grać. Oczywiście działało, ale to jak działało to już inna sprawa. :D

Przez 4 lata nie mogłem przejść przedostatniej misji z ustrzeleniem dodo z motorówki za pomocą bazooki - nijak nie dało się trafić
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: Ja też nie za bardzo wiedziałem, bo pamiętam że VC mi się cieło (a jak ścigała policja to kosmos) wtedy wystarczyło wyłączyć kartę dźwiękową i szło jak burza - no ale dokupiłem ramu i wymieniłem kartę na radeona 9700 chyba i nie było mocnych :D
  • Odpowiedz
@PISILAB: niezłe gówno, ja miałem TNT2, śmiałem się z kolegów z marnym Voodoo. Później pojawił się GeForce, inny kumpel kupił ją za przeciętną pensje robotnika. Nie pamiętam co na tej TNT2 ograłem, zdaje się, że Quake 2 i Half Life, a pewnie i dużo więcej (rozdziałki typu 800x600 to wtedy było całkiem nieźle :))
  • Odpowiedz