Wpis z mikrobloga

Ludzie w internetach to mnie (niestety, bo świat jest piękny) nieraz negatywnie zaskakują. Otóż, Redzi ogłosili, że mają w planach wypuszczenie dwóch nowych dodatków dla Wiedźmina 3 w formie expansion packa. Po tej informacji zaczął się lament typu "Jak to, mówią już o płatnym DLC, a gra jeszcze nie wyszła? Skandal! Chamstwo! Ach, w jakich czasach przyszło nam grać!". I takich jest połowa komentarzy, chociaż informacje udostępnione przez CDP wszystko wyjaśniają, tj. dwa duże dodatki planowane są odpowiednio na październik br. oraz rok 2016. Oprócz tego, pojawią się darmowe Day-One DLC. Najwidoczniej, niektórzy nie potrafią sobie tego odpowiednio poukładać w głowie.


Post w języku polskim: Klik!

Post w języku angielskim: Klik!

Tu i tu w sumie tyle samo #!$%@?ń mózgowych. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#popularnaopinia #firstworldproblems #wiedzmin3 #thewitcher3 #cdprojektred
m.....l - Ludzie w internetach to mnie (niestety, bo świat jest piękny) nieraz negaty...

źródło: comment_GcZf6NdbHhZ2cH48lIHW7k5CIdec2Zrj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@dzangyl: Pewnie, trudno się w tej kwestii z Tobą nie zgodzić, jednak na moją powyższą odpowiedź zalecam patrzeć z przymrużeniem oka. Każdemu przecież może się przytrafić gorszy dzień i przecież może on nie ogarnąć sytuacji, chociaż w przypadku, która ja przytoczyłem, zdarza się to nader często. To tylko internet i to tylko wykop. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@molibdenowy_pawel: Najlepsze jest to że ci sami ludzie co roku kupują nowe Call of Duty albo Battlefield, które są paczką tekstur albo trzygodzinnym demkiem połączonym z betą multi i nie narzekają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz