Wpis z mikrobloga

#kradziez #prawo #policja #zlodzieje

Dostalem wlasnie wezwanie na komende miejską policji, art 286 paragraf 1 kk z Provident S.A.

2 lata temu zostałem okradzione z portfela (wszystkie dokumenty) i wygląda na to że ktoś wziął pożyczkę...

2 lata temu zgłosiłem na policji że zostałem okradziony, więc mam na to dokument.

Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Mam nadzieje, że nie będę musiał targać się po sądach z tym Providentem itd ;/ masakra...
  • 13
@rrsdrozr: ciekawe jakie będzie postępowanie, co bedzie dalej... cudowna ta nasza policja.. najlepsze jest to że miałem adres tego złodzieja, bo mialem aprke w telefonie z lokalizatorem i miałem dokłady adres.. zaniosłem na policje, a oni zdziwieni że takie coś istnieje, wzięli mój wydruk i powiedzieli ze zbadają sprawe... noi właśnie widze jak się wtym zajęli..
Trzeba bylo zablokowac dowod w swojim banku wtedy nie można na niego brac kredytu mialem podobna sytuacje i jak chciałem wyciągnąć kase z konta babka w okienku mi to zaproponowala
No ja mam karte w bzwbk i ta babka mowila ze oni zablokują dowod w jakism systemie i ani rat ani krdytu na ten czas nie mozna na niego wziac zreszta jak zglosiles zgube do urzedu ktory wydaje dowod napewno kazali ci napisać oświadczenie o okolicznosciach w jakich zginął więc to powinno wystarczyc
Już spieszymy z wyjaśnieniami. Provident nie prowadzi bazy danych zagubionych czy skradzionych dokumentów tożsamości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku zagubienia dowodu osobistego ważne jest, aby zgłoszenie zostało przekazane do najbliższego organu gminy. Jeśli zdarzy się to poza granicami kraju - do właściwej ze względu na miejsce pobytu polskiej placówki konsularnej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku kradzieży, ważne jest zgłoszenie również na Policji zaistniałego zdarzenia.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że każda taką
Naszej firmie również bardzo zależy na wyjaśnieniu sprawy. Jak doszło do oszustwa? Wyjaśni to Policja. Poprosiliśmy Internautę o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia sprawy. Oczywiście w przypadku potwierdzenia zdarzenia Internauta nie będzie ponosił żadnej finansowej odpowiedzialności.

Biuro Prasowe Provident Polska