Wpis z mikrobloga

#metsan365filmow

313-2=311

Whiplash

Wow. Ludzie obejrzyjcie ten film. Młody i ambitny perkusista za wszelką cenę pragnie dołączyć do czołówki najwybitniejszych artystów muzyki jazzowej.

Na pewno duży plus za muzykę, bo lubię słuchać jazz, więc ten film pod względem ścieżki dźwiękowej jest genialny.
Kolejny leci za rolę Simmonsa. Kurde. Normalnie oczu od niego nie mogłem oderwać. Genialnie odegrana rola. Bardzo dobre też zagrał Teller, ładnie symulował to, co było odtwarzane.

Tak wysoką ocenę dałem po przeczytaniu tego artykułu. Polecam przeczytać, bo dużo można się dowiedzieć również o filmie.

Bardziej bym się ucieszył jakby tę rolę odegrał prawdziwy perkusista, który potrafi to zagrać. Widać i słychać było że to nie Andrew gra, a szkoda.

Film nie dla każdego. Nie wszystkim spodoba się sposób w jaki został popychany do działa i rozwijania Andrew oraz jak w wyżej przytoczonym artykule jest mowa o ocenach prowadzących, więc Fletcher straciłby pracę.

Ocena 9/10 Jako fan jazzu spokojnie daje taką ocenę.

Pingwiny z Madagaskaru

Nie spodziewałem się tego. Film jest średni, z przerzutami na słaby w porównaniu do serialu. Prychłem może w paru momentach, a tak to brakło śmiesznych scen.

Akcja rozgrywa się wokół szeregowego który chce jakoś, więcej działać dla zespołu. Ciągle spychany na drugi plan, na końcu ratuje sytuację.

Wydaje mi się że za bardzo nastawiłem się na ten film, stąd taka ocena. Pewnie dlatego że serial robi Nickelodeon, a film Dreamworks i widać różnicę w stylu. Pamiętając że ma być to film dla dzieci i ich ma to głównie śmieszyć, więc pewnie im się podobało(przynajmniej tak mówią w Internecie, że dzieci się śmiały na tym).
Skipper

Co mi się bardzo podobało to animacja pingwinów jak wpieprzały te chrupki serowe, wyglądało to świetnie. Również polski dubling bardzo dobry.

Ocena 6/10 Film średni. Brakuje tej mocy co w serialu była. Jako że to ma być bajka dla dzieci to pewnie im się podobało, dla mnie w porównaniu z serialem wypadł średnio, co nie znaczy żeby go nie oglądać.

#film #filmy #ogladajzwykopem #whiplash
Metsan - #metsan365filmow


313-2=311


Whiplash

Wow. Ludzie obejrzyjcie ten...
  • 1