Wpis z mikrobloga

@Rga79: racja, z 9/10 powtórek też jestem zdania, że piłka powinna być w drugą strone, chociaż pokazali jedną na mega przybliżeniu, gdzie wydawało się, że on jakos w ostatniej chwili ugiął/schował palce. Ale to wiadomo, mecz oglądany na streamie
  • Odpowiedz
@nocny_przegryw: godny finału? Z takim sędziowaniem? Pokazali jedną powtórkę, super zbliżenie i zwolnienie gdzie ewidentnie palec idzie do tyłu po kontakcie z piłką. Co za bullshit.
  • Odpowiedz
@Rga79: Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje :P Piłka w tej sytuacji powinna być w drugą strone - masz racje, ale nie zmienia to faktu, że mecz był bardzo dobry. Przynajmniej w mojej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rga79: piszesz to jakbyś był jakimś fanem Wisconsin :P tak to już bywa w sporcie, że nie zawsze sędziowanie jest sprawiedliwe. Dalej jednak twierdze, że mecz był bardzo fajny i przede wszystkim wyrównany. Nie chce mi się z Tobą cumplu kłócić o 5:40 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rga79: masz racje, jestem typowym januszem sportu, a koszykówke oglądałem pierwszy raz, w stsie polecali pograć na duke to pograłem :P Nie jaram się tak sportami w USA, żeby mnie interesowało co mają Bucks do Wisconsin/Duke :P
  • Odpowiedz
@Rga79: jak mi w zajebistym finale Ligi Mistrzów sędzia nie odgwizda ewidentnego spalonego w 90 minucie, w efekcie czego padnie bramka na 1:0 to automatycznie nie mogę twierdzić, że mecz był bardzo dobry?
  • Odpowiedz