Wpis z mikrobloga

Mirki pamiętacie czekoladę Terravita, kiedyś bardzo popularną na polskim rynku? Ostatnio rzadko widywaną na sklepowych półkach. Jako, że mieszkam blisko fabryki Terravity w #poznan postanowiłem w końcu odwiedzić ich sklep firmowy i zakupić trochę czekolady, aby przypomnieć sobie smak dzieciństwa, a zwłaszcza Wielkiejnocy. Pamiętam jak zawsze na ogrodzie szukałem słodyczy zostawionych przez Zająca, który zaopatrywał się właśnie w czekoladę Terravity. Kiedy w tym roku nadszedł niedzielny poranek, byłem przygotowany. Domyślałem się, że tym razem, jak i w poprzednich latach, Zając już nie przyjdzie :( Otworzyłem czekoladę i zabrałem się do konsumpcji. Moje kubeczki smakowe były wniebowzięte, jak Jezus niespełna 2000 lat temu. Zaskoczył mnie jej smak, nieporównywalny do żadnej innej czekolady. Wybacz mi Boże, bo zgrzeszyłem. Takie to było dobre. Jakiś czas temu zraziłem się do "polskiej" czekolady, zwłaszcza Wedla. Kiedy miałem ochotę na czekoladę, szedłem do sklepu i wybierałem najczęściej Milkę. Jednak od dzisiaj w moim sercu oprócz mirko, tylko Terravita :) Polecam wam Mirki poszukać jej w sklepach, spróbować i może tak jak ja, przypomnieć sobie smak dzieciństwa.

#gimbynieznajo #swieta #jedzenie

Tereperepumpum - Mirki pamiętacie czekoladę Terravita, kiedyś bardzo popularną na pol...

źródło: comment_KUvSNZ3iwC5gi21j4TzC77slGAt8GF9u.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz