Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na A4 z Wrocławia do Katowic jakiś koleś w czarnym e36 kombi machał mi ręką, żebym się zatrzymał a potem długo mrugał długimi. Wyprzedziłem i olałem, bo nasłuchałem się historii o cyganach pożyczających stówę za złoty sygnet, no ale ciekawość pozostała niezaspokojona. Rąbią tak jeszcze w biały dzień?
#pytanie #wroclaw #katowice #krakow
  • 9
  • Odpowiedz
@k_10: Jakoś wczoraj chyba krakowski Komisariat Autostradowy Policji ostrzegał przed tymi cyganami, bo wrócili. Jednych złapali, ale ich jest więcej niż gruzu w Łodzi :( Lepiej dzwonić od razu na 112 i zgłaszać podając numery auta.
  • Odpowiedz
@k_10:

Zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Jeżeli unieruchomienie pojazdu nastąpiło z przyczyn technicznych, kierujący pojazdem jest obowiązany usunąć pojazd z jezdni oraz ostrzec innych uczestników ruchu.
  • Odpowiedz
@k_10: widziałem ich kilka miesięcy temu - machali ręka i zajeżdżali mi drogę, widziałem tez ich dzisiaj na a4.. jakiś koleś sie zatrzymał i wyszedł do nich:/ tyle sie o tym mówi a ludzie sie ciagle nabierają:/
  • Odpowiedz