Wpis z mikrobloga

#gry #sleepingdogs

gra 9/10 czy nawet 9.5/10, a co mi tam, 10/10 jak dla tego typu gier :) za zwyczaj mnie troche nudza i staja sie po prostu monotonne, ale tego w tym tytule nie uswiadczymy, panowie z rockstar powinni sie uczyc, jak powinno sie robic takie gry :) misje efektowne, pelne akcji i duzo wybuchow, poscigow i czasami skakania i skradanek, zakladania podsluchow, czy lamania szyfrow, hakowania kamer lub systemow lub nielegalnych wyscigow typu fast and furios(co zresza nasza rola w grze, jeszcze bardziej nadaje temu charakteru, niczym z tego filmu), to co gracze lubia najbardziej, a jakby tego bylo malo, do tego jeszcze bardzo ciekawa fabula i nie czesto spotykana :) w takiej roli nie pamietam w jakiej ostatnio grze sie wcielalem :) Po prostu tak ciekawa, ze az czlowiek nie chce odejsc od konsoli, i chce grac, dopoki nie przejdzie gry, bo jest ciekaw co bedzie dalej i co jeszcze spotka naszego bohatera, po prostu bardzo sie z nim zzywamy :) A grajac, wydaje sie nam, jakbysmy ogladali jakis dobry film :) juz dawno mnie tak nie zaintrygowala zadna gra i nie wciagnela, ogolnie rzecz biorac #polecam , co tu duzo mowic, to trzeba zobaczyc :)

taka moja mala #recenzja z tego wyszla :)
  • 10
@FapinoTrololo: nie pamietam juz nawet grafiki w gta4, chodz jak kiedys sie pojawaial, to byl a na wysokim poziomie jak na tamte czasy, ale co do jednego masz racje grafika tez tutaj stoi na wysokim poziomie :)