Wpis z mikrobloga

Mireczki z #warszawa, można prawie #zadarmo pojeździć z #uber - za niecałe 10zł można mieć 60zł, trochę #cebuladeals chyba.

LINK

Oferta tylko dla nowych użytkowników, także jak ktoś jeszcze się nie przekonał do Ubera teraz na pewno to zrobi. Jako że wiem o Uberze troszkę więcej, chętnie odpowiem na kilka pytań z nim związanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@Stanley89: Uber to taka sieć "prywatnych" taksówkarzy, Bla Bla Car można przyrównać do "prywatnego" transportu grupowego. Innymisłowy z Uber jeździsz sam na krótkie odcinki, Bla Bla Car z innymi na dłuższe dystanse.
  • Odpowiedz
@Stanley89: @fierywing: @Matipiotr: Uber na razie działa tylko Warszawie i działa jak taksówki - zamawiasz przez aplikacje i w ciagu ok. 4.5 minuty (średni czas oczekiwania w Warszawie) przyjeżdża po ciebie kierowca. Jedzie w wybrane przez ciebie miejsce, wszystko odbywa się bezgotówkowo - pieniądze pobierane sa z karty. Wyeliminowano wszystkie wady taksówek a przy okazji koszt jest sporo niższy niż w taksówkach.
  • Odpowiedz
@kowal02: Pytałem już kiedyś, ale nikt mi wtedy nie odpowiedział. Jak to jest z internetową kartą prepaid połączoną z Uberem? W regulaminie jest napisane, że nie można, a mi się udało poprawnie taką kartę sparować z kontem. I co jeśli na takiej karcie mam np. 5 zł a koszt podróży wychodzi np. 25 zł?
  • Odpowiedz
@kierownikwykopu: to samo co w przypadku, gdy masz zwykłą debetówkę. Przecież nie może Ci ściągnąć z niej więcej niż masz na koncie (chyba, że masz zrobioną linię debetową czy coś takiego).
  • Odpowiedz
@kierownikwykopu: Próba pobrania płatności jest powtarzana kilkukrotnie. Jeśli nie uda się jej pobrać, konto jest deaktywowane do czasu pobrania płatności. Oznacza to również blokadę urządzenia powiązanego z kontem i wszystkich innych kont, które są powiązane z tym urządzeniem.
  • Odpowiedz
@kierownikwykopu: A zamawiałeś już jakiś przejazd z tą kartą prepaidową? Bo połączyć kartę z kontem to można bez problemu, ale jak chcesz zamówić to wyskakuje błąd dotyczący karty i dupa, próbowałem z kartami prepaidowymi BZ WBK (Visą i MC) oraz z mBanku (Visa).
  • Odpowiedz