Wpis z mikrobloga

@mateusz_ocet: no chyba nie bedziesz planował przyszłości z dziwką z roksy?
Trochę mnie to dziwi bo dziwka to dziwka raz z Tobą bo masz hajs a raz z innym bo Tobie się skończył. Na imprezach działa to tak samo wyczuwają kasę i się przymilaja, nawet na studia chodzą i są "inteligentne" miłe itd. Przepraszam ze Cię ściągam na ziemię ale kobiety to świetne aktorki a im bardziej czegoś potrzebują tym lepiej
  • Odpowiedz
@mateusz_ocet: ale się Ciebie #!$%@?. Jeśli nie ma się ochoty na stały związek to taki stały sponsoring to chyba najlepszy możliwy układ (nie mówię pod kątem prawnym). Masz stałą partnerkę, mniejsza szansa na złapanie weneryka. Dla takiej dziewczyny stały, normalny klient to też pewnie lepszy układ niż liczenie, żeby nie trafić na #!$%@? na roksie. Win - win situation.
  • Odpowiedz
@Mozart07: jasne że nie xD jedynie jej płacę za spełnianie moich potrzeb w zakresie interakcji z drugą płcią. poruchać, pomiziać, pośmieszkować i mieć wolne na tydzień. dzięki temu czekam na ten moment 7 dni, rośnie napięcie i zawsze sprawia mi to dużo przyjemności. jakbym miał dziewczynę na stałe to
* na pewno gorszą niż ona (jest 9/10)
* znudziłaby mi się gdybym spędzał z nią tyle czasu, ile spędza się z
  • Odpowiedz
to jest dziwne bo wystarczy się przejść wieczorem w jakieś miejsce publiczne gdzie jest jest dużo różowych i wcale nie jest trudno zaprosić do siebie na śniadanie. No ale ja chyba nie jestem aż tak bogaty żeby im za to płacić xD


@Mozart07: trzeba być jeszcze ładnym
  • Odpowiedz
Trochę mnie to dziwi bo dziwka to dziwka raz z Tobą bo masz hajs a raz z innym bo Tobie się skończył.


@Mozart07: nie łudź się żadna z tobą nie będzie jak nie będziesz miał kasy bo skoro nie będziesz umiał o nią zadbać to pójdzie do innego...
  • Odpowiedz
@mateusz_ocet:
Nie ma sensu się tłumaczyć. Większość i tak nie zrozumie i pozostanie przy swoim zdaniu tak się nie robi, a pozostali nie będą się czepiać.
  • Odpowiedz
@mateusz_ocet: Powiedziec ci dlaczego tak robisz? Bo zwykła #!$%@? z ciebie, nie facet. Az tak boisz sie kobiet, wyzwan (nikt nie zaprzeczy, że związek to nielada wyzwanie), czy może po prostu jeszcze nie dorosłeś do bycia z kobietą? Wydaje ci sie, ze nie potrzeba ci kobiety na stale, haha wolisz placic za seks, zamiast go miec o wiele czesciej i o wiele lepszy gdyz nasiakniety namietnoscia. Powiem ci tyle: dorosnij, wyhoduj
  • Odpowiedz
@KochamJescKisiel: nie, to moja pierwsza kochanka. pierwsze spotkanie było w kawiarni, więc mogłem się nieco o niej dowiedzieć przed wszystkim - polecam to rozwiązanie. jakby się okazała pustym #!$%@?, to zostawiłbym ją z rachunkiem za kawę za zmarnowanie mi czasu xD
  • Odpowiedz
@Gooby: spoko kasa jest i na atecje płci przeciwnej nie narzekam bo nawet twarz mam w miarę wyjściowa xD po prostu pisze jak jest nie wykluczając że są też naprawdę fajne i inteligentne różowe paski, trzeba tylko naprawdę dobrze szukać bo jest ich coraz mniej. No i napewno takich się na roksie nie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz