Wpis z mikrobloga

Coś dziwnego dzieje się z moim boxem SMOK XPRO M65. W trakcie wapowania blokuje się i mimo, że puszczam przycisk box dalej nie przestaje dostarczać prąd do grzałki, po czy menu się samo przestawia, pojawia się napis Goodbye. Box się wyłącza i przestaje dostarczać prąd do grzałki. Jest to albo wina switcha, który dość często chodzi od nowości, albo elektroniki.

#epapierosy #epapieros
Pobierz d.....r - Coś dziwnego dzieje się z moim boxem SMOK XPRO M65. W trakcie wapowania blo...
źródło: comment_oZooYrVClKVUgwb5ttRBTRZUks4u8KdD.jpg
  • 21
@templlar: prawdopodobnie, bo trzeba go dość mocno wciskać, żeby zadziałał, z resztą teraz i tak już działa trochę lepiej, bo na początku w ogóle zdarzyło mi się to chyba ze 3 razy, a teraz przez jeden pełen cykl miałem spokój i dopiero w połowie następnego znowu się to zdarzyło.
@dreaper: dobrze @MrGreeneye pisze, SMOK to gówno, wszyscy na trawniku na niego narzekają są podobne sytuacje jak Twoja, i to nie microswitch a elektronika szwankuje, więc jak możesz to reklamuj. @dej_5zl lepszym wyjściem od ipv II jest Yosen SX 300, na tym ipv 70W na jednej batce to jest jakiś śmiech, po pierwsze mało prawdopodobne że akumulator to wyciągnie, a nawet jeśli się uda i faktycznie poda 70W to 3 buchy
Yosen SX 300


@Kappuchu: lipny dostep do baterii, brak plywajacego pinu (srubka wtf), starusienki sx300 + brak gwarancji w polsce. w porownaniu do ipv i siga wypada cienko no i to zeroklonopodrobkaujwieco a nie authentic :D
@dej_5zl: z lipnym dostępem i pinem jak najbardziej się zgodzę, a SX300 co z tego że stary? ważne że działa i to dobrze , w porównaniu do Yosena cena Siga wyciągnięta z czapki, do tego sigelei wygląda jak ociosany siekierą i nawalili mu na obudowie tyle tych otworów wentylacyjnych, że nawet nie mam pojęcia na co...co do IPV nic nie mam, jedynie tyle że te 70W jest na prawdę mało realne(jeszcze