Wpis z mikrobloga

@MRacheron: Prawda
@gram_w_mahjonga:
@Siedzi: Chodzi o to że ja się tego wszystkiego spodziewałem :p. Przynajmniej jakieś argumenty były w tym filmie, miłe było dla mnie.pojawienie się rozkwiny i bezwensownosci bycia dobrym w przypadku nie istnienia Boga. Do tego na koniec można było się wzruszyć, więc też git.

Ogólnie to może faktycznie zawżyłem ale nie zgadzam się z 2/10 :p
Do tego na koniec można było się wzruszyć, więc też git.


@daardevil: no niestety ale to minus tego filmu. Trzy rozstania w jednym filmie i na koniec chrystian-rockowy koncert, no weź... Mnie bolało forsowanie się na to że trzeba udowodnić istnienie boga, no a przecież to chodzi o to że wiara, imo udowadnianie istnienia boga nie ma większego sensu
@daardevil: nie no, ostatnia scena z samochodem to jest wgl błąd logiczny [zamiast pomagać lepiej od razu zrezygnować i przygotowywać gościa do śmierci ehh], ale te wcześniejsze był spoko właśnie, takie na luzie, bez tryhardu, bez jechania po ateistach, bez żadnych nieciekawych teorii, motywów
@daardevil: Źle się wyraziłam z propagowaniem, po prostu mają taką tematykę i nie stawiają stron po jednej bądź drugiej stronie w stu procentach - nic nie jest czarne i białe.

What Dreams May Come
Jabłka Adama
Ludzie Boga - ten zwłaszcza polecam, bo jest oparty na faktach
Unbelievers - dokument "ateistyczny"
Bonus:
Dotyka Anioła - serial chyba z lat 90 tych, który słabo pamiętam, ale były tam różne sytuacje zarówno wierzących