Wpis z mikrobloga

Przysięga Narodowych Sił Zbrojnych

"Ja walkę o Wielką Polskę uważam za najważniejszy cel mego życia. Mając szczerą i nieprzymuszoną wolę służyć Ojczyźnie, aż do ostatniej kropli krwi - wstępuję do Narodowych Sił Zbrojnych. Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu w Trójcy Świętej Jedynemu, że wiernie będę walczył o niepodległość Polski.

Rozkazów wszystkich mych przełożonych będę słuchał i posłusznie będę je wykonywał. Tajemnic organizacyjnych będę wiernie strzegł.

W pełni świadomości celu pierwej śmierć poniosę aniżeli zdradzę. Tak mi dopomóż Bóg i święta Syna Jego Męko i Ty Królowo Korony Polskiej."

Modlitwa żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

"Panie Boże Wszechmogący - daj nam siły i moc wytrwania w walce o Polskę, której poświęcamy nasze życie.

Niech z krwi niewinnie przelanej braci naszych, pomordowanych w lochach gestapo i czeki, niech z łez naszych matek i sióstr, wyrzuconych z odwiecznych swych siedzib, niech z mogił żołnierzy naszych, poległych na polach całego świata - powstanie Wielka Polska.

O Mario Królowo Korony Polskiej - błogosław naszej pracy i naszemu orężowi. O spraw Miłościwa Pani - Patronko naszych rycerzy, by wkrótce u stóp Jasnej Góry i Ostrej Bramy zatrzepotały polskie sztandary z Orłem Białym i Twym wizerunkiem."

Hołd dla Niezłomnych w całej Polsce - 1-3 marca
  • 11
@ostr z lewizną która się szerzy w naszym narodzie. Nie mam zamiaru patrzeć jak Polska jest rozkradana i niszczona.

A poza tym dziś jest Narodowy Dzień Pamięci Zołnierzy Wyklętych.
@ike1: Drogi kolego jak dla mnie w kazdej organizacji zdarzają się jednostki patologiczne. Równiez trzeba przypomniec ze mordy na Ukrainie rozpoczęli Sami Ukraińcy (UPA). Polacy w wielu przypadkach podejmowali akcje odwetowe. Jak dla mnie materiał który wysłałeś jest próbą zniesławienia tego co dobre było w Polsce. Tego ze wielu tych zolnierzy zginęło potem w kazamatach UB nie ma w tym materiale.
zolnierzeprzekleci.wordpress.com


Gdyby ktoś tu trafił przez przypadek proszę pamiętać, że zalinkowany blog zolnierzeprzekleci.wordpress.com rozpowszechnia fałszywki - o dokumentach na którym się opiera nie słyszeli historycy, nie ma o nich żadnych wzmianek prócz for internetowych i blogów, gdzie można wrzucać fejki anonimowo.