Wpis z mikrobloga

Osoba, która wymyśliła i wmówiła ludziom, że trzeba kupić 300% więcej na święta jest dla mnie j-----m geniuszem. Ludzie się zabijają o towary*, których nie potrzebują. Na trzy-pięć razy robią zakupy, które można zrobić jednorazowo, bez specjalnego planowania.

*jak babki kłócące się o olej, którego stała paleta w biedronce. Tak, paleta. Złapały niestety w super promocji ten sam.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba kupić 300% więcej na święta jest


@oner: osoba? To z biedy wynika. Teraz nie jest tak źle, ale kiedyś święta były jedynym czasem kiedy ludzie jedli mięso i do teraz zostało przeświadczenie, że na święta stół musi być pełny. Ja tam nie widzę nic złego w tym, że ludzie będą mieli na święta dużo jedzenia - nie wierzę by wyrzucali, zjedzą to i tak.
  • Odpowiedz
@animuss: Z biedy wynika, że ludzie kupują niepotrzebnie za dużo żarcia i innych pierdół, które trzeba będzie w-----ć? Logika over 9000.

Ludzie dali sobie wmówić, że trzeba kupować i kupują. Zamiast raz zrobić zakupy, to przed świętami odwiedzają po 3 razy dziennie markety. Ja wczoraj w biedronce, robiąc firmowe zakupy, nie wiedziałem co się dzieje. 100 aktywnych kas to byłoby zbyt mało. Dżungla
  • Odpowiedz
Z biedy wynika, że ludzie kupują niepotrzebnie za dużo żarcia i innych pierdół, które trzeba będzie w-----ć? Logika over 9000.

Ludzie dali sobie wmówić, że trzeba kupować i kupują. Zamiast raz zrobić zakupy, to przed świętami odwiedzają po 3 razy dziennie markety. Ja wczoraj w biedronce, robiąc firmowe zakupy, nie wiedziałem co się dzieje. 100 aktywnych kas to byłoby zbyt mało. Dżungla


@oner: moim zdaniem nie jest to za dużo,
  • Odpowiedz