Wpis z mikrobloga

#zdrowie #pytanie #smutnazaba
Mirki, czy to możliwe, że mogłem sobie uszkodzić mięsień dłoni? Mam na myśli ten "największy" obok kciuka. Od kilkunastu dni bardzo mnie boli przy zaciskaniu pięści, nie jestem w stanie ciężaru ciała przełożyć na te dłoń (np. wychodząc z wanny, albo po prostu wstając, gdy próbuję się oprzeć na tej ręce i de facto dłoni, to ni #!$%@?, ostry ból i trzeba się nagimnastykować żeby wstać. Konkludując ; to jest w ogóle możliwe? Zastanawiałem się, czy nie jechać na pogotowie na prześwietlenie, ale podczas tych newralgicznych sytuacji bardziej mi to wygląda na problem z mięśniem. Dodam, że nic szczególnego się nie wydarzyło, z dnia na dzień mnie to dopadło + przy nadgarstku ta duża żyła też "emituje" ból. Nie wiem, jest sens jechać na to pogotowie? Ogromne dzięki mirki za pomoc, bo czuję się jak jakaś hipochondryczna Grażyna, a jestem całkowicie wyłączony ze sportu - ba, nie mogę wyjśc z wanny normalnie nawet (,)
  • 6
  • Odpowiedz
@asenjo: smaruj jakims altacetem, nie obciazaj i zawin czyms zeby masc sie pod ciepłem wchłaniała jak do 7 dni nie przejdzie to znaczy, ze nie jest po prostu naciegniete albo zbite i trzeba do lekarza
  • Odpowiedz
@paleontolog: XD do kogo mam isc, do pani Iwonki z NZOZu ktorej wiedza medyczna ogranicza sie do wypisania antybiotyku na wszystko i sluchaniu blagalnych tonow o skierowanie, na ktore realizacje bede czekac pol roku? Jedynym wyjsciem dla mnie jest pogotowie, w Lodzi "rynek" medyczny jest bezlitosny
@vubus: do jakiego lekarza, na chirurgii na pogotowiu raczej mi z tym nie pomoga,hm? no bo jak mowie, jak mam isc ze skierowania i
  • Odpowiedz
@paleontolog: poza tym to nie moja wina, ze w polskim spoleczenstwie funkcjonuje przekonanie "ło ledwo zadrapanie i #!$%@? do lekarza leco", po prostu mialem nadzieje, ze mi przejdzie, a nie przeszlo i teraz nie wiem co robic
  • Odpowiedz
@asenjo: Jak sie nie chce czekac w kolejce to sie idzie do punktu dyzurnego w jakis weekendowy dzien, wieczorna pora i sie mówi, ze tak boli ze juz nie mozesz wytrzymac i wtedy musi Ci zrobic komplet badan na miejscu :)
  • Odpowiedz