Wpis z mikrobloga

@Gumiack: mam to samo, "program nie odpowiada" i najczęściej wiesza się w menu lub w momencie łączenia na serwer. dodatkowo jak wchodzę w "serwer społeczności" wczesniej miałem komunikat po polsku teraz ma po angielsku i w ulubionych poznikały mi nazwy serwerów a na ich miejsce mam tylko ip..
@tudesky: Teraz udało mi się połączyć z serwerem publicznym. Ping stały 166 co jest niemożliwe. Chciałem wyjść do menu i mi się znów wykrzaczył... Pierwsza aktualizacja po której mam takie problemy :-/
@Sooliga: No u mnie nie działa :-/// Spróbowałem z opcji startowych usunąć "-threads 4" usunąłem i mogę wejść na serwery ale za to mi strasznie klatkuje i ścina obraz... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Gumiack: A sprawdzałeś offline? Na botach? Ja tam testowałem opcje i przynajmniej dowiesz się czy to ping czy coś z fps'ami. Pozostaje czekać na interwencje valve. Podeślę Ci tutaj potem odpowiedź steama i może coś Ci to pomoże : )
@Sooliga: Po nowej aktualce chciałem sprawdzić otwarty skybox i tec-9 na dd2 i nie obraz się freezował. Usunąłem opcje uruchamiania, włączyłem, wyłączyłem, ustawiłem opcje uruchamiania takie same tylko w innej kolejności i działa :-P Dzięki za zainteresowanie!
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ( ͡° ͜ʖ ͡°)