Wpis z mikrobloga

@towerme: @gorush: Konto w PLN jak chcecie darmowe to najlepszy wybór teraz to chyba Bank Smart
Karta i konto darmowe. Bank może jeszcze mało znany, ale za jego rozwój odpowiada ta sama osoba, która stworzyła niegdyś mBank (gdy ten był jeszcze całkowicie darmowy).
@eshabe: teraz to trochę za późno na smarta bo skończyło się fajne oprocentowanie 4% (z którego korzystałem a teraz jest 3.5 albo 3.2). ale może przyjrzę mu się dokładniej :) tmobile miał dobre to, że szybkie przelewy i wiele stron go obsługiwało :)
@gorush: Ale ogólnie teraz procenty wszędzie poleciały w dół, bo NBP obniżyło stopę referencyjną. 3,2% na koncie to nadal dobry wynik, gdzieniegdzie tyle to nawet na lokacie nie dają.
@eshabe: to fakt - ja póki co lokaty na 3.8 i reszta na 3.2 wlasnie w smart - przynajmniej mam kazdego miesiaca dostep do kasy w razie czego :)

jedyne co to wybrac sie do getingu i pogadac o koncie ;P
@gorush: Ja mam teraz jedną lokatę 4% w Raiffeisen Polbank powiększoną o premię za założenie konta w promocji i o dziwo udało mi się jeszcze założyć drugą na 6% z innej promocji, której nie spełniłem warunków, ale oni tego w Raiffeisenie chyba w ogóle nie weryfikują, bo zadzwoniłem i poprosiłem o lokatę 6% i mi założyli bez żadnego sprawdzania, czy się kwalifikuję :D
@zxldz: Nie próbowałem dwóch, bo już mi środków brakowało, ale z tego co potwierdzają inni to jak najbardziej się da. W ramach konta otrzymujesz dwa bezpłatne rachunki, jeden zwykły ROR, a drugi oszczędnościowy. Wpłacasz na oba po 10 tys. i z obu rachunków zakładasz po jednej lokacie 4%. W efekcie masz dwie lokaty 4% po 10 tys. każda.

Co do tej lokaty 6% to jakoś tak w styczniu albo lutym była