Wpis z mikrobloga

Witam po raz kolejny.

Szukałem kiedyś ciekawego symulatora na system #android z niebanalną rozgrywką. W końcu znalazłem grę od studia Four Pixels o nazwie Air Control. Jest to połączenie gry logicznej i zręcznościowej.

Rozgrywka:

Naszym zadaniem jest sterowanie różnymi typami samolotów i doprowadzenie ich do odpowiednich pasów startowych. W wersji darmowej możemy wybrać tylko jedną mapę, lecz jest ona w pełni grywalna i zapewni Nam godziny dobrej zabawy. W pełnej wersji mamy do wyboru odpowiednio więcej map, a na nich różne bonusy (np. Mapa ze specjalnym lądowiskiem dla sterowców lub Lotniskowiec i samoloty naddźwiękowe)

Grafika:

Rodzaj grafiki w grze jest specyficzny. Jednym może się spodobać, a drugim nie. Mi grafika przypadła do gustu. Jest minimalistyczna i starannie wykonana. Dzięki temu z przyjemnością możemy w nią pograć nawet na bardzo starym sprzęcie.

Dźwięk:

Dźwięk jest bardzo ubogi. Nie znajdziemy tu miejsca na muzykę. Jedynymi odgłosami są tutaj zderzenia samolotów i dźwięki potwierdzenia.

Gra jest bardzo popularna. Z google play została pobrana już ponad 10 000 razy. Gra działa praktycznie na każdym androidzie w wersji 1.6+ . Sam grałem w tą grę i mogę ją serdecznie polecić.

#marcinoxrecenzuje
Marcinox - Witam po raz kolejny.

Szukałem kiedyś ciekawego symulatora na system #a...

źródło: comment_YWhSyqaDCIGp9ol2mJdeIUgcrdViDdMB.jpg

Pobierz
  • 2