Wpis z mikrobloga

@Rumpertumski: Matko kochana jaki lewak. Jak to jest dzielić poglądy z mordercami i okupantami Polaków? Tak się cieszysz z RM a najchętniej byś ich wszystkich na Sybir wysłał jak Stalin. Czy ty masz rozum i godność człowieka. Sory ziom, ale ustaleniem jest że Bóg istnieje i żadne lewaki tego nie zniosą. Bo przyszli sobie lewaccy rewolucjoniści i nagle "Boga nie ma"? Co to za zmiany?
  • Odpowiedz
@szczepqs: jak się ktoś urodził mężczyzną, a pozbędzie się przyrodzenia to jest kastratem. Tyle w tej kwestii. I taki ktoś nie może mieć dzieci. A jeśli para trans zrobi sobie dziecko, to pewnie prędzej czy później opieka społeczna się zainteresuje i stracą prawo do dziecka.
  • Odpowiedz
@Destr0: ja? ja popieram RM i szanuje katolików. Europa stoi na wartościach chrześcijańskich, które sa uniwersalne w przeciwieństwie do homoseksualnej demagogii. Jestem ateistą, ale jak powiedział palikot ;)

Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. Dlatego – inaczej niż w
  • Odpowiedz