Wpis z mikrobloga

@archonik: Co masz na myśli w tym filmiku (link na dole) mówiąc "do konsoli połączyć można do czterech kontrolerów na raz a nawet grać jednocześnie na dwóch telewizorach w dowolnej konfiguracji graczy wykorzystując jednocześnie #ps4 na jednym odbiorniku i klonując obraz do #pstv na drugim"

Może ktoś podać jakieś praktyczne zastosowanie? Pytam serio, cena ps tv teraz niska, a z różowym ciągle gramy we dwóch. Jest np. jakaś szansa by zagrać w Bloodborne w coopie bez kupowania drugiej ps czwóki? Diablo było idealne, teraz brakuje jednak takich gierek, czy ps tv da coś więcej?

https://www.youtube.com/watch?v=7sM2v6ESWP4
  • 8
Nie rozumiem pytania. Dokładnie to mam na myśli co powiedziałem.
PlayStation TV KLONUJE obraz z PlayStation 4. Czyli w jednym pokoju możesz sobie grać na PS4, w drugim pokoju ktoś inny może grać z tobą na split-screenie na PSTV. Obie osoby widzą ten sam obraz.
Gracz grający na PSTV podłącza się wówczas jako kontroler 1, gracz na PS4 jako kontroler 2.

Nie możecie grać ze sobą po sieci, bo nie macie dwóch
@archonik: Wyjaśniłeś wystarczająco, dzięki. Kluczowe słowo "klonuje" umknęło mi bo wiesz.. nadzieja umiera ostatnia.

@Adams_GA: czuję właśnie ból, że nie możemy w dwójkę zagrać w #bloodborne na jednym ekranie jak to było przy Diablo. Co-op tak, ale tylko przez sieć. Trochę brakuje jeszcze na ps4 gier z "couch mode" bez split screena, który trochę przeszkadza.
może grać z tobą na split-screenie na PSTV


@archonik: Tym. O to co pytam nie uwzględnia split screena. Kazda osoba gra np w diablo i ma swój oddzielny ekran, bez tej niewidzialnej klatki. Czy coś takiego jest możliwe z Ps Tv, ps4 i funkcja share Play?
@archonik: Oj, w takim razie nie zrozumiałem ideii share Play. Sądziłem ze umożliwia wspólne granie tak jakby każdą z osób uruchomiła grę na swojej konsoli. Teraz wiem, ze raczej chodzi o to, ze drogą osoba raczej gra z nami na naszej konsoli.