Wpis z mikrobloga

Ogólnie to szukam jakiegoś telewizora, ok. 42 cale, nie musi być z super bajerami bo to nie dla mnie tylko rodziców. Generalnie poszukuję jakichś sprawdzonych telewizorów w różnych przedziałach cenowych (jakieś zestawienia), und jeszcze jedno pytanie: gdzie warto kupić taki TV, by nie naciąć się na drożyznę rodem tych wielkich sklepów pokroju media markt itd? (a jednocześnie nie kupić syfu xD)
#telewizory #telewizja #rtv
  • 5
  • Odpowiedz
@hesar: W sumie sam nie wiem jeszcze jakim budżetem dysponują rodzice, ale wolałbym jakieś zestawienia poogladać sobie, tak jak są np. zestawienia z zestawami komputerowymi czy telefonami lub innym szajsem w danych przedziałach cenowych na dany miesiąc/rok.
No i też drugie pytanie, tj. gdzie kupić, by z jednej strony się nie naciąć na zbyt wywindowaną cenę, a z drugiej strony nie kupić jakiegoś szajsu przez pazerność.
  • Odpowiedz
@tardis: ceneo, nokaut i allegro
gdzie taniej
co do zestawień to na #!$%@? ci to? nie wykorzystasz (a raczej rodzice) nawet 10% możliwości TV)

generalnie robi się tak:
1. ile
  • Odpowiedz
@tardis: ja kupiłem swój tv w mediamarkt, cena była może o 30 zł wyższa niż w najtańszym sklepie netowym z małą ilością opinii, więc nie zawsze media zdziera :D

Sam mam lg i w sumie nie licząc typowych wad dla podświetlenia led, to jest całkiem fajny.
  • Odpowiedz