Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie grać od nowa w skyrim tym razem na modach. Co polecacie w szczególności? Póki co zainstalowalem:
-immersive armors
-immersive weapons
-convenient horses
-skyui

I mam taki problem że odpalam przez mod organizera to wyskakuje ze skse jest niewłączone. Tylko ze jak odpalę grę przez skse to skyui nie dziala.
#skyrim
  • 8
@invit: A podłączyłeś SKSE do Mod Organizera i odpalasz przez niego? Bo jeśli mody masz w MO a będziesz odpalał SKSE normalnie to w grze nie będzie żadnych modów zainstalowanych przez MO.
@invit: MO w pewien sposób "emuluje" pluginy, więc jeśli odpalasz przez samo SKSE to gra nie widzi żadnych modów zainstalowanych przez MO. Dopiero gdy w MO wskażesz skse jako plik wykonywalny to wsztysko będzie działać.
Instalujesz normalnie skse, odpalasz MO, na górze po prawej jest taka rozwijana lista gdzie jest Skyrim, Skyrim Launcher, możliwe że coś tam jeszcze i , wybierasz to Edit, otwiera się okienko, w Title wpisujesz SKSE, w
@Takumi: już sobie poradziłem z skse, ale dzięki :) ale ciągle coś było nie tak. Dopiero teraz zauważyłem, że mody jeszcze trzeba ustawić z poziomu gry.