Wpis z mikrobloga

@daray89: Już wcześniej paliłem e-fajkę, jakieś pół roku. Tylko teraz mam nową, bo tamta mi się rozwaliła (czego się spodziewałem od składaka za 30 zł...). Mam teraz smycz, ale samą "obrączkę" przez co na szyi e-szlug dynda mi na lewo i prawo i ciągle się oram, że mi mimo wszystko spadnie i finito. Dlatego myślę o etui
@laress: takie etui jest wart 5-10 zł, ale faktycznie jest przydatne. nie chroni przed otarciami, bo w sumie większość "papierosa" i tak z niego wystaje, jak "papieros" jest w etui to nie upadnie o ile będziesz mieć sznurek na szyi. jak coś robisz to można się zaczepić "papierosem" o coś
@dreaper: Mimo wszystko uważam, że etui lepsze niż goła smycz z ringiem, bo e-papieros nie giba się na szyi jak #!$%@? rezus. Może na alledrogo taniej wyczaję, tylko gorzej z dostosowaniem rozmiaru, bo mój aspire spinner jest dość spory
@laress: To trochę tak jak z etui do telefonu, uważałam że mi niepotrzebne dopóki nie upadł mi z dużej wysokości i cudem ocalał... a ja poleciałam od razu następnego dnia do Teletorium po pokrowiec :P Jak masz drogi sprzęt to lepiej go zabezpieczyć :)